Jump to content

1.600 - 1.700 Tl Arası Laptop Önerileriniz...

romeogucci

Recommended Posts

Ben bunu öneriyorum.Kendim aldım şu an bundan yazıyorum.

Not:Bazı özelliklerini yazmamışlar(Mesela ekran kartının ddr3 olduğunu felan) ve Ayrıca fiyatı 899 Dolar.

Hatta buradan şöyle bi fiyatlara bak

Please register to see this content.

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Ben bunu öneriyorum.Kendim aldım şu an bundan yazıyorum.

Not:Bazı özelliklerini yazmamışlar(Mesela ekran kartının ddr3 olduğunu felan) ve Ayrıca fiyatı 899 Dolar.

Hatta buradan şöyle bi fiyatlara bak

Bu site üyelik sistemiyle çalışıyor galiba. Fiyatlar uygun gibi geldiğ bana. Ancak senin aldığın modele bakamadım çünkü verdiğin linke tıkladığım zaman kullanıcı adı ve şifre istiyor. Hangi modeli aldığını yazarsan sevinirim :)

bu paraya leptopa 3 basan masaüstü kurarsın ama karar senin bu leptoplarda çok pahalı ve paratuzağı...

Katılmamak elde değil ama artık portable çağındayız. Herşeyimiz portable :)

Bu site üyelik sistemiyle çalışıyor galiba. Fiyatlar uygun gibi geldiğ bana. Ancak senin aldığın modele bakamadım çünkü verdiğin linke tıkladığım zaman kullanıcı adı ve şifre istiyor. Hangi modeli aldığını yazarsan sevinirim :)

Samsung R522 JS01TR modelini aldım.Yanlız şu an o yok.Tıpa tıp benzeri R520 JS01TR var.

bende yeni bir laptop almayı düşünüyorum ama akoım çok karıştı

piyasada bu fiyat aralığında Core 2 Duo İşlemci laptoplarda var

intel i5 işlemcili laptoplarda var nasıl oluyor ben anlamadım.

konu hakkında bilgisi olan ve beni aydınlatacak arkadaşarın

güzel yorumlarını okumayı bekliyorum.

bunu incele bide..

bi karar verinde bende alıcam :D bi laptop tereddütsüz kaldım

Bendeki tereddüt hiç geçmedi ki :)

Acer dan soğudum bazı arkadaşların olumsuz yorumlarıyla.

Yine de tavsiyen için çok tşk.

bende yeni bir laptop almayı düşünüyorum ama akoım çok karıştı

piyasada bu fiyat aralığında Core 2 Duo İşlemci laptoplarda var

intel i5 işlemcili laptoplarda var nasıl oluyor ben anlamadım.

konu hakkında bilgisi olan ve beni aydınlatacak arkadaşarın

güzel yorumlarını okumayı bekliyorum.

Mümkünse en acilinden olsun. Hepimiz aydınlanalım :)

bende asus f3e vardı anakartı yakınca şimdi yeni bigisayar almam gerekiyo :( ben hp asus toshiba üçlüsünden asla şaşmam ama bende kararsızım iki seçeneğim var AMD Turion X2 li HP Pavillion Dv6 yımı yoksa Core 2 Duo lu Asus N61VG yi mi alsam aslında ikiside iyide beni ekran kartları düşündürüyo hp de HD 4650 Asus ta GT220 var hangisi daha iyi acaba diğer özellikleri aynı zaten ekran kartı konusunda işi bilenler bi yardımcı olursa iyi olurdu.

toshibalarda da genelde paylaşımlı ekran kartı var ve fiyatları tuzlu o yüzden toshiba işimi görmüyo konuyu açan arkadaşada bu ikisinden birini öneririm ayrıca i5-i7 işlemciler bütçeni aşabilir

DELL STUDİO 1557 BQ72P45, INTEL i7 720QM 1.6 Ghz, 4 GB 1333 RAM, 500 7200 HDD, DVD WR, 15.6" HD WLED, ATI HD4570 512MB, Win 7, Notebook (1755 TL)

CASPER CORE İ7 720QM -1.6GHZ-4096MB DDR3-500GB-15.6"-DVDRW-1024MB GT240-1.3CAM-W7PRE (1785 TL)

Dell Inspiron 1564-GI43P Core I5-430M 2.26 Ghz 3 Gb 320 Gb 15.6 Win 7 Premium HD4330 (1400 TL)

ACER AS5740G Core i5-430M 2.26GHz 4GB 320GB HD5470 15.6" Win 7 LX-PMF02-014 (1310 TL)

Not:Notebook ekran kartları iyiden kötüye sıralaması:

*noteboo-k.gen.tr

tiresiz şekilde çıkmayan yere yazın

Selamun aleykum Kardeş Senin istediğin Özellikte Toshiba A500-1CO Modelini önerebilirim Çok araştırdım Gayet güzel Özelliklere ve tasarıma sahip Esata ve DDR3 Özelliğide olması senin isteğini Karşılıyor :)

Selamun aleykum Kardeş Senin istediğin Özellikte Toshiba A500-1CO Modelini önerebilirim Çok araştırdım Gayet güzel Özelliklere ve tasarıma sahip Esata ve DDR3 Özelliğide olması senin isteğini Karşılıyor :)

Herşeyiyle mükemmel bir makina. Keşke işlemcisi de Core i5 olsaydı tadından yenmezdi :)

Tavsiyen için çok sağol.

Buda benden katkı olsun. Daha 2 ay önce aldım ve çok memnunum.

Özelliklerine göre fiyatı çok iyi.

Performansı nasıl. Biraz bilgi verirsen sevinirim.

Herşeyiyle mükemmel bir makina. Keşke işlemcisi de Core i5 olsaydı tadından yenmezdi :)

Tavsiyen için çok sağol.

Özelliklerine göre fiyatı çok iyi.

Performansı nasıl. Biraz bilgi verirsen sevinirim.

onun işlemci-ekran kartı oyun için seni zorlar bide buna bak daha iyi

hatta dahada iyisi tam senlik ama fiyat birz zorluyo

Kardeş İnş Yarın Ben Toshibanın leptobunu alacam.Toshibanın hangi ürününü kullandıysam sorun çıkarmadı bana vede toshibanın serviside mükemmel memnuniyet(mükemmelliyet) garantisi dahi veriyor.15 mayısa kadar alırsan toshiba leptobu mükkemmelliyet garantisinden yararlanıosun memnun kalmassan üründen iade edebiliosun vede paranı geri alabiliyosun.Hp Servisi En kötü Leptop Servisi İlan Edilmişti Herkes tarafından.Giden ürün aylarca geri gelmiyor müşteriler sıkıntı çekiyor.Bozuk Leptopları tamir etmeden geri gönderiyorlar çok müşteri şikayetci olmuştu.Vede Hp pavilion serilerinde ısınma problemi çok oluyor tavsiye etmem.forumlarda araştırırsan görürsün.Toshiba Bir Numara bence bass özelliği geliştirilmiş hoparlörleride ayrı bi konu dier leptoplara göre sesi çok süper Şuan En İyisi Diyebilirim Toshiba.Casper'da tavsiye etmem çünkü kullandığı parçalar çok kaliteli parçalar değil çabuk ömrü bitiyor.Casperin fiyatına aldanma Kullandığı leptop parçaları kalitesiz parçalar.Bak Toshibanın aşağıdaki leptobu'da güzel hemen hemen üstteki önerdiğim modelin aynısı sadece işlemci ve harddisk farkı var tercih senin yine..

Buda Diğer Toshiba modeli;

a500-1dn

ASUS K52JR240DV CI5-430/4G/500G/15.6" /W7P/1 GB PAYLAŞIMSIZ VGA-ÇANTASIZ TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR bunu sana 1800 temin edebilirim. Fakat bu ürünün ekran kartını beğenmiyorum ben.

ASUS N61JA226DV CI3-350M/4G/320G/W7P/16"/1 GB PAYLAŞIMSIZ VGA -ÇANTASIZ TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR Bu bilgisayarın aynısını kendim aldım. Ekran kartı ramlar işlemci gayet iyi. fiyat olarakta aynen corei5 fiyatı 1800'e temin edebilirim.

Bu arada Adıyamanda Bilgisayar Üzerine iş yerimiz var. Verdiğim fiyatlar neredeyse maliyet.

Kardeş Ben Söylediklerimi Kafamdan Uydurmuyorum Araştırdığım ve Yaşadığım Şeyler.Okadar Araştırdıktan sonra Toshibaya Laf Bulamıyorum :).Servisiyle Vede Kalitesiyle Japonların ürettiği Toshibayı Tartısmaya Gerek Bile Duymuyorum.Kullandığım ürünlerde Toshibayı tercih ediyorum bir tane smart diskini Aldım kaç yıldır kullanıyorum bir problem vermedi.Çoğu smart diskler ısınma probleminden dolayı çok servise gelir.Leptop konusuna gelince ekran kartının ve Ram'in DDR3 olması Çok Cazip.İşlemciside Gayet İyi.Belki i5 olsa daha iyi olurdu...Ama i5 olanlarda da bu sefer ya ekran kartı düşüo yada ram.Ha Aynı İstediğin Özlliktede i5 işlemcili var ama fiyat bakımından zorluyor oda :D.Bence en iyisi Bu Özellik.Hertürlü Oyunu Ve Görsel Proğramları Rahatlıkla kaldıracak Kapasitede.Ben Bilgisayar Proğramcılığı Okuyorum Ve Görsel Proğramlarla,mühendislik proğramlarıyla çok işim oluyor onun için bu leptobu Beğendim.Hp'de iyi marka ama pavilion serilerinde çok ısınma oluyor onun için vazgeçtim.Hatta baktım birisinden kullandım Hp pavilionu Dizime koydum leptobu bir süre sonra ısınıyor dizim sıcakladı ve tekrar yere koydum.Birde Fan Sesi Çıkartıyor Akşamları seni rahatsız Edebilir fan sesi onun icin paviliondan uzak dur derim ama tasarımına bişey diyemem tasarımı güzel pavilionların birde sorunu olmasa çok güzel olurdu diye düşünüorum :D.Bak Aşağıdaki sitede ne kadar hp şikayeti olduğunu müşterilerin ne sıkıntı çektiğini görebilirsin :D.

Ve Sitede Yazılan Toshiba şikayetleri müşteri hizmetleri tarafından çözülüyor.Hp İse Fazla ilgilenmiyor Servis Herşeyden önemlidir Bence.Hp Toshibadan 2 kat daha fazla şikayet almış vede şikayetler çözülmüyor.Toshiba aldığı şikayetleri çözüyor ve Sorunları hallediyor çok takdir edilecek bir durum toshiba kalitesi ve servisiyle 1 adım önde bence herzaman :D

Kardeş Ben Söylediklerimi Kafamdan Uydurmuyorum Araştırdığım ve Yaşadığım Şeyler.Okadar Araştırdıktan sonra Toshibaya Laf Bulamıyorum :).Servisiyle Vede Kalitesiyle Japonların ürettiği Toshibayı Tartısmaya Gerek Bile Duymuyorum.Kullandığım ürünlerde Toshibayı tercih ediyorum bir tane smart diskini Aldım kaç yıldır kullanıyorum bir problem vermedi.Çoğu smart diskler ısınma probleminden dolayı çok servise gelir.Leptop konusuna gelince ekran kartının ve Ram'in DDR3 olması Çok Cazip.İşlemciside Gayet İyi.Belki i5 olsa daha iyi olurdu...Ama i5 olanlarda da bu sefer ya ekran kartı düşüo yada ram.Ha Aynı İstediğin Özlliktede i5 işlemcili var ama fiyat bakımından zorluyor oda :D.Bence en iyisi Bu Özellik.Hertürlü Oyunu Ve Görsel Proğramları Rahatlıkla kaldıracak Kapasitede.Ben Bilgisayar Proğramcılığı Okuyorum Ve Görsel Proğramlarla,mühendislik proğramlarıyla çok işim oluyor onun için bu leptobu Beğendim.Hp'de iyi marka ama pavilion serilerinde çok ısınma oluyor onun için vazgeçtim.Hatta baktım birisinden kullandım Hp pavilionu Dizime koydum leptobu bir süre sonra ısınıyor dizim sıcakladı ve tekrar yere koydum.Birde Fan Sesi Çıkartıyor Akşamları seni rahatsız Edebilir fan sesi onun icin paviliondan uzak dur derim ama tasarımına bişey diyemem tasarımı güzel pavilionların birde sorunu olmasa çok güzel olurdu diye düşünüorum :D.Bak Aşağıdaki sitede ne kadar hp şikayeti olduğunu müşterilerin ne sıkıntı çektiğini görebilirsin :D.

Ve Sitede Yazılan Toshiba şikayetleri müşteri hizmetleri tarafından çözülüyor.Hp İse Fazla ilgilenmiyor Servis Herşeyden önemlidir Bence.Hp Toshibadan 2 kat daha fazla şikayet almış vede şikayetler çözülmüyor.Toshiba aldığı şikayetleri çözüyor ve Sorunları hallediyor çok takdir edilecek bir durum toshiba kalitesi ve servisiyle 1 adım önde bence herzaman :D

Gerek Toshiba, gerekse HP hakkındaki düşünceleriniz çok doğru ve tam isabet. Peki bişey soracağım, Toshiba mı, Asus mu, Lenoovo mu?

Gerek Toshiba, gerekse HP hakkındaki düşünceleriniz çok doğru ve tam isabet. Peki bişey soracağım, Toshiba mı, Asus mu, Lenoovo mu?

lenovoyu boşver o daha kendi OEM keylerine sahip çıkamıyo toshiba asus ikilisine gelince aklına ve bütçene uygun modelleri seç ve onu al çünkü kıyaslama yapmak çok zor ikiside en kaliteli markalardan biri ben şahsi tercihimi yaptım i5 işlemcili Asus K52JR240DV yi 1 ay içerisinde alıcaam fiyatı çok ama değer ekran kartı orta seviyeye giriş düzeyde olsada nfs şhift vs gibi oyunları full grafik en ufak kasma olmaksızın oynayabiliyor ama hep dediğim gibi bence başkasına uyup aldığın bi makineyle ileride pişman olabilirsin en iyisi alacağın modelleri kafanda netleştir ve biraz araştırıp tercihini yap hatta mümkünse alacağın modeli birebir görerek değerlendirmeye çalış

lenovoyu boşver o daha kendi OEM keylerine sahip çıkamıyo toshiba asus ikilisine gelince aklına ve bütçene uygun modelleri seç ve onu al çünkü kıyaslama yapmak çok zor ikiside en kaliteli markalardan biri ben şahsi tercihimi yaptım i5 işlemcili Asus K52JR240DV yi 1 ay içerisinde alıcaam fiyatı çok ama değer ekran kartı orta seviyeye giriş düzeyde olsada nfs şhift vs gibi oyunları full grafik en ufak kasma olmaksızın oynayabiliyor ama hep dediğim gibi bence başkasına uyup aldığın bi makineyle ileride pişman olabilirsin en iyisi alacağın modelleri kafanda netleştir ve biraz araştırıp tercihini yap hatta mümkünse alacağın modeli birebir görerek değerlendirmeye çalış

Makina çok sağlam ama fiyatı :(

Makina çok sağlam ama fiyatı :(

haklısın bende bir ay bekliyeceem 1700 lere düşmesini zaten exa.com da 1870 civarı buda güvenilir siteler arasındakilerin en ucuzu daha ucuz bulamadım

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...