Jump to content

Satılık Digiturk Cryptoworks Modül

uurclkky

Recommended Posts

Bir arkadaşımızdan almıştım ancak gerek kalmadı. Digiturk'ü kapattırıyorum ay sonunda işine yarayacak olan varsa modülü satıyorum. Fiyat 30 liradır. Bu fiyata bu modülü zor bulursunuz. Alışverişi istediğiniz şekilde yapabiliriz. Fiyat sondur, pazarlıksızdır.

• 2 hafta sonra ...

Bu fiyata gerçekten bulamanız imkansız arkadaşlar.Ben geçen yıl o kadar aradım ve ikinci elini 55 tl ye aldım.Sıfırı 110 tl.Ama istiyorsanız ben bedavaya veriyorum....Erman gittikten sonra Digiturt diye bişey kalmadı bende.Hepsini kapattım.Bedavayada vermiyorum kırıp atacağım,sizde seyretmeyin...

Peki ben bir şey demek istiyorum, ne diye gelmişte bu şekilde saçmalıyorsun?

Arkadaşım saçmalamıyorum.Farkındaysan Digiturke öfkeli olduğumu söyledim.Gelinde ben şu fiyata veriyorumda demedim.Sattığın fiyat gerçektende çok çok uygun fiyat.Ben o fiyata vermem kırar atarım.Sadece ben kapattım digiturkü dedim.Muhalefetim sana değil Digiturke...

2 Farklı tip kart mart veriyormuş digitürk öylemi.

SAdece kendi cihazı ile çalışan ırdeto2 kart diğeri ise Her cihazda cryptoworks modüllü şartı ile ırdeto2 Kart

cryptowrorks modülü veriliyor vede modül sadece türksat üzerinden izlemek isteyenler için veriliyor arkadaşlar ama sadece 5 kanal izleyebilirsiniz irdeto dediğinizi duymadım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...