Jump to content

Ağdaki Bilgisayarları Kontrol Etme Programı

DeatheR.

Recommended Posts

Yetkili benimde access pointlerin konumuna göre modemi konumlandırdığımız için başka dairede kaldı modem neyse zaten unuttum gitti :)

Bahsi gecen program bir makineye yuklenir en az 1ghz 128 ram 10gb hdd falan suerkli acık olması gerekir yani server mantığı sonra tercihe gore 3 4 ethernet kartı takılır orneğin ilk kart wan için yani internet için çıkış direk modeme 2. kart kablo switche 3. kart wireless vs.. cok profosyoneldir. Diğer bir yontemde modemi değiştirin draytek zyxel cisco juniper gibi qos ve load balancing ozellili modem alın tabi bu iş biraz tuzlu olur :) Tabi birde networkun hiç yokdan temelini bilmeniz gerekiyor osi katmanları star topolijisi tabi birde ingilizce yoksa it ye bi ton para odersiniz

Bahsi gecen program bir makineye yuklenir en az 1ghz 128 ram 10gb hdd falan suerkli acık olması gerekir yani server mantığı sonra tercihe gore 3 4 ethernet kartı takılır orneğin ilk kart wan için yani internet için çıkış direk modeme 2. kart kablo switche 3. kart wireless vs.. cok profosyoneldir. Diğer bir yontemde modemi değiştirin draytek zyxel cisco juniper gibi qos ve load balancing ozellili modem alın tabi bu iş biraz tuzlu olur :) Tabi birde networkun hiç yokdan temelini bilmeniz gerekiyor osi katmanları star topolijisi tabi birde ingilizce yoksa it ye bi ton para odersiniz

:shok: off off off bunları öğrenene kadar net hızı 2 katına felan çıkar bizde rahatlarız heralde :) rt-205 mac adresi filtrelemeyle devam etcez artık

• 5 hafta sonra ...
KARDES CİSCO NETWORK MAGİC KULLANACAKSIN.HEM MASAÜSTÜ RESİM CEKECEKSİN HEMDE KARSI BİLGİSAYARIN İSTEDİĞİN ZAMAN İNTERNETİNİ KESİP ACACAKSIN.BEN KULLANIYORUM OKULDA DİGER BİLGİSAYARLARA.MUTHİS PROGRAM.YALNIZ KATILIMSIZ BULABİLİRMİSİN BİLMİYORUM.BÜTÜN BİLGİSAYARLARA KURMAN GEREKİYOR VE HEPSİNE SİFRE VERİP O SİFREDEN İŞLEMLERİ YAPIYORSUN.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

TEŞEKKÜRLER AMA CISCO NETWORK RAR SIFRESI NEDIR BILIYORMUSUN BULAMADIM YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM SAGOL SIMIDEN

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...