Jump to content

%100 Cpu Kullanımı Yardım

SahN

Recommended Posts

arkdaslar Son gunlerde Fark ettım iexplore %100 Kullanıyo

facede Poker Oynarken Kasılmalar oluyodu Gorev yoneticısını actıgımda Gordum Cpu iexplore tarafından %100 Sabıt kullanıyo format attm gene aynı sorun

modifiyeli Xp kullanmıyorum normal sp3 kullanıyorum

amd sempron 3000+ 1,81

1 gb ram

Yardımlarınızı Yorumlarınızı beklıyorum

comofix taraması yap, muhtemelen, format sonrasında diğer parisyondan virüs geliyor.

eğer o modofiye xp'yi daha önce de kullandınsa ve eğer bu hata ile karşılaştınsa combofixle falanda uğraşma başka xp kur.

Virüsten olduğunu düşünmüyorum. Büyük olasılıkla hatalı bir dosya bir programdan kaynaklanıyor. Benim de birkaç defa karşılaştığım sorun hatalı kopyalanan bir filmden kaynaklanmıştı. Şöyleydi normalde birşey yok ama o filmin bulunduğu klasörü açtığım anda işlemci % 100 lere çıkıyordu. Buna uyarlarsak windowsu yeniden başlatın, görev yöneticisini açın ve sırayla yaptığınız işlemleri yapın ve gözlemleyin. İşlemci seviyesi arttığında ne yapıyorsanız sorun o olma olasığı yüksek. Buna java, flash,film,video, tema ,programlar eklenebilir. Virüste bir seçenektir ama ben ilk önce bunlara bakardım. Oyun oynarken dediğinize göre ilk java ve flasha bakabilirsiniz.

bıraz arastırmıstım combofixi onermıslerdı denedım gene aynı sorun

hastalı bı dosyadan oldugunu sanmıyorum cunku sadece iexpoler da yapıyo

ozellıkle facede poker oynarken :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...