Jump to content

Antivirüs Gerekli

maxi_cex

Recommended Posts

Arkadaşlar bana ücretsiz antivirüs gerekli windows kurduğum bilgisayarlara antivirüs yüklediğimde Kyspersky, Nod 32 vs hepsinde bir süre sonra kullanım süresi doluyor. Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum sizin önerebileceğiniz ücretsiz antivirüs programı var mı? (Aviranın ücretsiz olduğunu söylüyorlar ama ne kadar doğru acaba)

Doğru olduğunu görmek için yapımcının sayfasına gitmen yeterli :D

http://www.free-av.de/en/trialpay_download/1/avira_antivir_personal__free_antivirus.html[/CODE]

Bence gayet başarılı bir program, tavsye ederim!

logo_mse.gif

hero.jpg

Microsoft Security Essentials Hakkında

Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

Microsoft Security Essentials, Microsoft'tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

btn_download.png

www.microsoft.com/security_essentials/[/CODE]

siz formatladığınız bilgisayarlar içinmi antivirüs programı arıyorsunuz eğer öyle birşey arıyorsanız benim kullandığım ve bir çok bilgisayara kurduğum hakanat arkadaşımızın yapmış olduğu nod32 var istersen upload edebilirim hiçbir sorunla karşılaşmadım aylardan beri her formatladığım bilgisayara kurdum ve zaman zaman bilgisayarlara bakıyorum güncellemelerde hiç sorun çıkartmıyor..

• 1 ay sonra...
siz formatladığınız bilgisayarlar içinmi antivirüs programı arıyorsunuz eğer öyle birşey arıyorsanız benim kullandığım ve bir çok bilgisayara kurduğum hakanat arkadaşımızın yapmış olduğu nod32 var istersen upload edebilirim hiçbir sorunla karşılaşmadım aylardan beri her formatladığım bilgisayara kurdum ve zaman zaman bilgisayarlara bakıyorum güncellemelerde hiç sorun çıkartmıyor..

tşk kardeşim...

bende win7 64 bit kullanıcısıyım.hakanakt arkadaşımızın nod32 sini beğenerek kullanıyodum ama win7 64 bite geçtim geçeli uyumlu nod 32 bulamadım.yardımcı olursan sevinirim.sana zahmet mailime link atarsan sevinirim.yardımın için şimdiden tşk ler. mail: mehmetademkanpolatForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...