Jump to content

Wave Live 4 Beta Kurmayın....(sorun Düzelmiş!)

istanbul82

Recommended Posts

Kurdum, gayet de memnunum. Bir tek beni mi bulmuyor bu sorunlar? Her yeniliğe karşı çıkan birileri oldu; Windows 7 gibi Microsoft'un adam akıllı yaptığı ilk işletim sistemine dahi kötü diyen adamı gördüm. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Sırf merakımdan kaldırım geri eski sürümü kurdum; sorun yok. Yeniden yeni sürüme döndüm.

tipine bakıp açınca sorun yok diyosunuz cidden anlamıyorum sizleri denilenleri yaptın mı hiç ?

Mailler gidiyor ama öteki secenekler kilitli belki bunuda yapan programın patch dosyası ben öyle sanıyorum,belki bir çözüm yolu bulunur engellenmiş seceneklerin açılması işlemine.

Mailler gidiyor ama öteki secenekler kilitli belki bunuda yapan programın patch dosyası ben öyle sanıyorum,belki bir çözüm yolu bulunur engellenmiş seceneklerin açılması işlemine.

dediğin şey formatla düzelseydi yada onarımla patch derdim mail hesabının özentiliği değişiyo ilginç hemde çok ilginç...tahmimce 10 açılan mailler 10 beta gurubuna ekleniyor bu sapıtmalar oluyor çünkü 10 beta sadece hot dog da..

tipine bakıp açınca sorun yok diyosunuz cidden anlamıyorum sizleri denilenleri yaptın mı hiç ?

Evet yaptım. Belki de hotmail ya da windowslive uzantılı msn adresi kullanmadığım için dokunamıyor benim maile. Dediğin titreşim ya da cam sorunları da yok; şu anda kız arkadaşımla webcam den görüşüyorum.

Evet yaptım. Belki de hotmail ya da windowslive uzantılı msn adresi kullanmadığım için dokunamıyor benim maile. Dediğin titreşim ya da cam sorunları da yok; şu anda kız arkadaşımla webcam den görüşüyorum.

arkadaşım sorunlar 9 a donun ce senden gidenle değil genelde sana gelende sorun oluyor 9 yukluyken sende sana dosya titreşim cem teklifi gonderebiliyolarmı? 9 da.....(sana)sorun alışta verişte değil! :D

arkadaşım sorunlar 9 a donun ce senden gidenle değil genelde sana gelende sorun oluyor 9 yukluyken sende sana dosya titreşim cem teklifi gonderebiliyolarmı? 9 da.....(sana)sorun alışta verişte değil! :D

Değerli arkadaşım dedim ya sırf merakımdan sen konuyu açtıktan sonra 9'u geri yükledim. Dediklerini denedim. Yarım saat kadar cam'de konuştum; zaten hep karşı taraf gönderir cam teklifini. Titretti, hatta sınırsız titreşim yaması var; çalkalamaktan titremekten bir hal oldum. Sonra da geri yeni sürümü yükledim. Diğer yerlerde de açınca aynı demişsin; internet cafe'mdeki bilgisayarımdan açtım bugün yine bir sorun yok.

Değerli arkadaşım dedim ya sırf merakımdan sen konuyu açtıktan sonra 9'u geri yükledim. Dediklerini denedim. Yarım saat kadar cam'de konuştum; zaten hep karşı taraf gönderir cam teklifini. Titretti, hatta sınırsız titreşim yaması var; çalkalamaktan titremekten bir hal oldum. Sonra da geri yeni sürümü yükledim. Diğer yerlerde de açınca aynı demişsin; internet cafe'mdeki bilgisayarımdan açtım bugün yine bir sorun yok.

9 da dosya almayı dene bide....foto dosya filan al...alıyosan etkilenmemişsin ..iyi(ama karşı taraf 9 olucak)

Hadi bu işe bir çözüm yolu bekliyoruz istanbul82,o kilitleri nasıl kaldırılacak.

mail 10 a ait gibi gözüküyor sorun bu yazılımla alakası yok yurdışı çözücekmi baklım ama herkez yazıyor dünyada henüz bi çözüm yok.

9 da dosya almayı dene bide....foto dosya filan al...alıyosan etkilenmemişsin ..iyi(ama karşı taraf 9 olucak)

Zaten karşı taraf PC'den anlamaz; eski sürüm çalışmayıp da kendini zorla güncelleyene kadar haberi bile olmaz :D

MP3'ü de aldım. Neyse etkilenen arkadaşlara geçmiş olsun; vardır bir sorun bu kadar kişi sorun yaşadıysa. Şükredelim bari :D

Bir de sorun 9'a dönünce demişsin; yeni sürümle bir sorunum yok ki be arkadaşım ne diye durup dururken zorla tutturayım 9'a döneceğim diye.

bunu görmemişim dediğin nedenden etkilenmemiş olabilirisn tabi gmail filan kullanıyosan...

bunu görmemişim dediğin nedenden etkilenmemiş olabilirisn tabi gmail filan kullanıyosan...

arkadaşlar geçenlerde okudum.bu tam sağlıklı değilmiş torrentlerden sızanlardan olduğu için içinden botnet çıkma olasılığı çok yüksekmiş.şayt bn herşeyi göze alır yüklerim diyorsanız başka.

Buradan Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz
http://www.chip.com.tr/konu/yeni-msn-internette-sadece-cesurlar-icin_19016.html

Bilgi Amaçlı Yazılmıştır.[/CODE]

Diyorsun içinden botnet çıkma olasılığı çok yüksekmiş tamam bu fikrine katılıyorum ancak şöyle bir durum var ben o versiyonu başa pc de deneme yaptım ve yeni versiyonu yourunistaller ile sildim ve eski versiyonu kurdum bu ayrı pcde yani test deneme pc sinde,şuan başka pc de msn acıyorum yan yana iki pc var ikiside xp yüklü ve bir tanesi 3 günlük formatlı bunlar ayrı bişi ama nedense xp yüklü pc lerde de msn uygulamasını acıyorum onlarda da var bu olay,bu işlem formatla ve msn kurma ile olmuyor,yeni msn test olarak başka pc kurup ve ordan kullanıcı adı ve şifre ile girildimi hadise o anda başlıyor ve msn nin css tema ve arka planda çalışan uygulamaları kendine göre aktive ediyor ve bunu başka pc lerde değiştirme olanağını iptal ediyor.

Bu sayede hangi versiyon msn kulanırsanız kullanın kilitlenen uygulamalar hep aynı kalır,her kes gittiği yere kendi kullandığı msn ******ürecek hali yok ne de gittiği yerden varmı sizde win 7 li ve msn 2010 lu diyecekleri yok.Bu bağlamda bu kilitlenen uygulamaların acılması ve normale girmesi imkanı da bencede yok gibi görüyorum.

Bu işe çözüm getirecekler içinizde çıkan olursa TNC-TR forumda paylaşsınlar.Benim diyeceğim bu.

olayın kesinlikle virus trojen benzeri olayla alakasıı yoktur olan olay şudur mail hesabınızın betanın kullanılmasıyla başka boyuta atlması :D yeni hesap almaktan yada 10 da hiç açılmamış hesab kullanmaktan başka çareniz yok şimdilik...

same here, my msn adresse are down for recept file, i have try on different computer and nothing, just need to wait the final release...

bundan muzdarip olanların ya offical betayı nisan sonu gibi diyolar yada finali beklemekten başka çareleri yok gibi...

daha fazla insanın etkilenmemsi için konun sabitlenmesini öneriyorum..

korkmanıza gerek yok...

windows live 2010 sürümüyle hesaplarımızı yeni güncellemeye tabi tutuyor ve eski sürümlerde bazı özellikler yeni sürüme göre güncellendiğinden kullanılmaz hale geliyor..

yenisi varken eskisini kullanmayı kim ister?

microsoft yeni sürümlerin kullanılmasını güncellenmesini zorunlu hale getirebilir... (geçtiğimiz yılda hatırlarsanız zorunlu messenger kritik güncelleştirmesini yapılandırmış güncellemeyenler mesengerlerini kulanamamışlardı)

korkmanıza gerek yok...

windows live 2010 sürümüyle hesaplarımızı yeni güncellemeye tabi tutuyor ve eski sürümlerde bazı özellikler yeni sürüme göre güncellendiğinden kullanılmaz hale geliyor..

yenisi varken eskisini kullanmayı kim ister?

microsoft yeni sürümlerin kullanılmasını güncellenmesini zorunlu hale getirebilir... (geçtiğimiz yılda hatırlarsanız zorunlu messenger kritik güncelleştirmesini yapılandırmış güncellemeyenler mesengerlerini kulanamamışlardı)

10 daykende çalışmıyor dostum..wlive4 server yapısı oturmadı sorun ondan yazılımdan değil!

beyler kasmayın... beta aşamasında henüz olur böyle şeyler artık yeni sürümünü betanın iyileştirilmesini bekleyin o zaman sorun kalmaz...sadece siz değilsiniz bir çok insan var bu sorunla yüzleşen :)..

bende diğer arkadaşlar gibi kesinliğine güvenmediğiniz daha yeni taze beta sürümlü programları kullanmamanızı tavsiye ederim.. çok sorunlu olabiliyorlar bazen :)..

geçmiş olsun nisan gibi yeni sürümü sunucaklarmış o zaman mutlu ederler sizi :)

Bu yaşanılan sorunmu diyeyim açıkmı her ne ise,bu hususta Microsoft Türkiye bürosunla irtibat kurarak destek almak istedim ama gerekli insanı aydınlatacak bir destek bulamadım.Bu to*****te belirtilen bu sorunlar tüm MSN 2010 deneme sürümünü kullananlar karşılaşmaktadırlar.

Bu bağlam da TNC-TR forumların Teknoloji kısmında açmış olduğum

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=132439

to*****te vermiş olduğum linkleri kaldırarak ve linklerin olan yerlere GÜNCELLEME: KULLANICI HESAPLARINDA YAŞANAN PROBLEMLERDEN DOLAYI TÜM İNDİRME BAĞLANTILARI KALDIRILMIŞTIR.ÖZÜR DİLERİM. yazısı ile iptal ettim.

Sorunun çözümü hakkında yaptığım tümaraştırmalar negatiftir,bir çözüm bulsa idim burda paylaşırdım,ne yapalım bozulan MSN i kullanmaya devam edeceğiz,resim yada titreşim göndermesekte olur onlar o kadar önemli değil bence,yada kullandığınız bozulan MSN in ID sini yeni alınan MSN ile birleştirilip kullanabilirsiniz,burda kayıp olmaz aynı liste orda da görünür sanırım.

Yeni çıkan MSN xp çatısı altında çalışsa iyi olurudu ama çalışıyor buda milleti metazoru olarak xp den ayrılın windows 7 kullanın demesi oluyor,zaten son çıkan yazılımların omurgaları win 7 üzerine inşa edilmeye başladı Vista sildi yakında Xp yi de silecek MS,bundan sonra hiç kime beklemesin yeni çıkacak yazılımları xp yada vista desteği olsun diye olmayacak,tüm yeni uygulamalar yazılımlar Win 7 Platformu ve onun omurgasının üzerine inşa edilecek.Saygılarımala.

Bu yaşanılan sorunmu diyeyim açıkmı her ne ise,bu hususta Microsoft Türkiye bürosunla irtibat kurarak destek almak istedim ama gerekli insanı aydınlatacak bir destek bulamadım.Bu to*****te belirtilen bu sorunlar tüm MSN 2010 deneme sürümünü kullananlar karşılaşmaktadırlar.

Bu bağlam da TNC-TR forumların Teknoloji kısmında açmış olduğum

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=132439

to*****te vermiş olduğum linkleri kaldırarak ve linklerin olan yerlere GÜNCELLEME: KULLANICI HESAPLARINDA YAŞANAN PROBLEMLERDEN DOLAYI TÜM İNDİRME BAĞLANTILARI KALDIRILMIŞTIR.ÖZÜR DİLERİM. yazısı ile iptal ettim.

Sorunun çözümü hakkında yaptığım tümaraştırmalar negatiftir,bir çözüm bulsa idim burda paylaşırdım,ne yapalım bozulan MSN i kullanmaya devam edeceğiz,resim yada titreşim göndermesekte olur onlar o kadar önemli değil bence,yada kullandığınız bozulan MSN in ID sini yeni alınan MSN ile birleştirilip kullanabilirsiniz,burda kayıp olmaz aynı liste orda da görünür sanırım.

Yeni çıkan MSN xp çatısı altında çalışsa iyi olurudu ama çalışıyor buda milleti metazoru olarak xp den ayrılın windows 7 kullanın demesi oluyor,zaten son çıkan yazılımların omurgaları win 7 üzerine inşa edilmeye başladı Vista sildi yakında Xp yi de silecek MS,bundan sonra hiç kime beklemesin yeni çıkacak yazılımları xp yada vista desteği olsun diye olmayacak,tüm yeni uygulamalar yazılımlar Win 7 Platformu ve onun omurgasının üzerine inşa edilecek.Saygılarımala.

admini ben uyardım zaten ilk once oda senin gibi karşı çıktı sonra :D microsoftun live 4 sunucu ağı oturana kadar devam edicek bu sorun..orj beta sürecine yakın düzelir bence.....nisan sonu mayıs başlangıcı gibi...2d ozelliği hardware özelliği xp de yok oyuzden wasapi kısaca..

• 2 hafta sonra ...
Daha önce beta sürümü olan WLM 2010 - WLM 15.2.2583.119 Beta den sonra tekrar WLM 2009'a - WLM 14.0.8089.726 dönüşlerde yaşanan titreşim gönderme,dosya resim transferi vs uygulmalarda oluşan genel problem ve hatalar giderilmiştir.Bilgilerinize arz ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...