Jump to content

Wave Live 4 Beta Kurmayın....(sorun Düzelmiş!)

istanbul82

Recommended Posts

WAVE LİVE 4 KURMAYIN ARKDAŞLAR MAİLİNİZİN ÖZENTİLİĞİ DEĞİŞİP 9 A GERİ DÖNÜŞLERDE TİTREŞİM CAM DOSYA ALIMI TİPİ FONKSİYONLAR BOZULUYOR FORMATLA VEYA SİLMEYLE DEĞİŞMİYOR MAİL ÖZELLİKLERİ DEĞİŞİYOR MİCROSOFT TARAFINDAN...

pMi4S.jpg

08.04.2010

HESAPLARDAKİ ANOMOLİ

DÜZELMİŞ BİLGİLERİNİZE....NORMAL BETA YAKINDA GELİR..

evet sakin kurmayin derim... bende de oldu bu sorun... kamera alma resim alma ve titresim alma ozelliklerim iptal oldu... iki kere format attim duzelmedi... ve ensonunda istanbul arkadasimiz mail adresimi deistirmemi soyledi ve yaptim.. suanda hic bir sorun yok.. ama kuracak ve kullanacak arkadaslar bu uyarilari dikkate alsa ii olur

şu an bu olaydan iki arkdaşımın daha maili bozuldu olan kaç senelik malinize oluyo ...verisyon atlatıyo yada hot dog dan sızıdığı için bişeyler yapıyo maile bu erken beta maile tam olarak ne yaptığı karışık muamma..

şu an bu olaydan iki arkdaşımın daha maili bozuldu olan kaç senelik malinize oluyo ...verisyon atlatıyo yada hot dog dan sızıdığı için bişeyler yapıyo maile bu erken beta maile tam olarak ne yaptığı karışık muamma..

anlasilan o ki microsoft busefer gercekten cok buyuk onlemler almis... sizmalara karsi elinden geldigince saldirgan oluyor demekki :) arti az once dogrulamadan gecen windows 7'im bir anda yasal deildir uyarisi verdi :D

evet sakin kurmayin derim... bende de oldu bu sorun... kamera alma resim alma ve titresim alma ozelliklerim iptal oldu... iki kere format attim duzelmedi... ve ensonunda istanbul arkadasimiz mail adresimi deistirmemi soyledi ve yaptim.. suanda hic bir sorun yok.. ama kuracak ve kullanacak arkadaslar bu uyarilari dikkate alsa ii olur

Nerden çıkarıyorsun böyle şeyleri anlamış değilim.Bende var olan 1 pc windows 7 kurulu idi ve ben o pc ye MSN 2010 yeni versiyonu yükledim,programı çalıştırıdım listmdekilerle yazıştım,programı test ettim,bahsedilen sorun ve problemleri göremedim.Sonra yeni versiyon MSN 2010 u kaldırıp yerine hiç bir formata gerek kalmadan MSN 9 u başarılı bir şekilde yüklendi,onu çalıştırdım titreşim ve maile giriş vs problemler ve sorunlar görmedim.

Herşey normal bir şekilde stabil ve faal çalışmakta.Yeni versiyon olan MSN 2010 yani öteki adı ile Wave Live 4 versiyonu beğendim MSN 9 u kaldırıp onu tekrar yükliyeceğim.

Burdan son söz olarak istanbul82 sana bir çif sözüm olacak,denemediğin yada test etmediğin bir program üzrinde peşin hükümlü olma ve lüften diyorum karalayıcı olma.Bırak herkes kendi hür iradesini kullanarak istediği program veya yazılımı kullanma özgürlüğünü kendilerine ait olsun.

Nerden çıkarıyorsun böyle şeyleri anlamış değilim.Bende var olan 1 pc windows 7 kurulu idi ve ben o pc ye MSN 2010 yeni versiyonu yükledim,programı çalıştırıdım listmdekilerle yazıştım,programı test ettim,bahsedilen sorun ve problemleri göremedim.Sonra yeni versiyon MSN 2010 u kaldırıp yerine hiç bir formata gerek kalmadan MSN 9 u başarılı bir şekilde yüklendi,onu çalıştırdım titreşim ve maile giriş vs problemler ve sorunlar görmedim.

Herşey normal bir şekilde stabil ve faal çalışmakta.Yeni versiyon olan MSN 2010 yani öteki adı ile Wave Live 4 versiyonu beğendim MSN 9 u kaldırıp onu tekrar yükliyeceğim.

Burdan son söz olarak istanbul82 sana bir çif sözüm olacak,denemediğin yada test etmediğin bir program üzrinde peşin hükümlü olma ve lüften diyorum karalayıcı olma.Bırak herkes kendi hür iradesini kullanarak istediği program veya yazılımı kullanma özgürlüğünü kendilerine ait olsun.

ben bende olan sorunu soyledim... gene soyleyeyim.. orjinal windows 7 ultimate kullaniyorum ilk yayinlandigi zaman msn 2010 u kurdum arkadaslarim kamerami goremediklerini titresim ve resim yollayamadiklarini soylediler.. 2010 u kaldirip 2009 kurmaya kalktigimda wifi dahi butun servislerin kapanmasi gerektigini soyledi... ve format attim format attiktan sonra 2009 kurdum ve gene ayni sorun oldu.. kamera gorunmedi titresim yollayamadilar sesli gorusme yapmaya calistigimda kamera yok dedi resim gonderemediler... en son istanbul arkadasin dedigi gibi mail adresini deistirdim ve sorun ortadan kalkti... sen eminmisin ? arkadaslarina sordun mu ? kamerani gorebiliyorlar mi ? titresim ve resim gonderebiliyorlar mi ?

kardeşim ne karalaması kaç arkadaşımda oldu zaten turkish ergen forumlar dan uzaklaşsan uzman ulusal forumlardada yazıyo ben format atınmı diyorum? ki formatlada düzelmiyo mail adresin bozulyoo diyorum yazdığımıda okumuyon herhalde girşte problem oluyo dedimmmi???....birinden dosya almaya kalk bakalım gideckmii????? sana?????9. msn üzerinden .....

alakası yok hala kullanıyorum dosya alıp verıyorum cam acabılıyorum sıkıntı yok

hanı boyle koca koca yazıp yok formatla gıtmıyore felan abrtı sankı

abarti falan yok... lenovo marka laptop kullaniyorum ve bende sorun olusturdu..

kullanan arkadaslar kamera acabilmislermi ? yani listenizdekiler kameranizi gorebiliyorlar mi ? listenizdekiler titresim resim vs gonderebiliyorlar mi size ? bende bunlarin hic biri olmadi cunki.. ve eski msn surumune geri dondugumde de bu sorunlar devam etti...

Güzel,

uyarı başlığı açmışsın eyvallah..Ama kuru kuruya başlık açınca ya da kör göze sokar büyüklükte puntolarla yazınca uyarın havada kalır.İspatlayacak bir iki resim, ve viliyim varsa video, ya da ingilizce,almanca ne biliyim o yabancı forumlardan herhangi bir makale bir kanıt koyki millet çemkirmesin...

Güzel,

uyarı başlığı açmışsın eyvallah..Ama kuru kuruya başlık açınca ya da kör göze sokar büyüklükte puntolarla yazınca uyarın havada kalır.İspatlayacak bir iki resim, ve viliyim varsa video, ya da ingilizce,almanca ne biliyim o yabancı forumlardan herhangi bir makale bir kanıt koyki millet çemkirmesin...

mucit 41 den haber bekliyorum nedense bak dedik sustu foto upload edicem.......

pMi4S.jpg

9 a donen arkadaşımda benim pc imden foto titreşim ce gözkırpma butonu aktif olmuyo benden ona gitmiyor +dosya resim gbi şeylerde gitmiyor...8.5 yukleyince düzeliyor..formtla regeditle alakası yok..diğer pc lerdede açınca aynı..9 da aynı sadece 8.5 de düzgün..3 tane 10 deniyen arkadaşımdada boyle..

Şimdi tekrar kontrol ettim dediğiniz kadar oldu,yanyana iki pc de denedim denilen kadar varmış,konuşma penceresenin altında bulunan ikinci ve titreşim yeri kapalı ve resim upload kısmı devredışı denilen kadar başıma geldi,resim göderme işlemi sırasında eski bir windows live messenger kullanıldığından dosya aktarımı başlatma devre dışı yazıyor.Denilen çıktı.

Kurdum, gayet de memnunum. Bir tek beni mi bulmuyor bu sorunlar? Her yeniliğe karşı çıkan birileri oldu; Windows 7 gibi Microsoft'un adam akıllı yaptığı ilk işletim sistemine dahi kötü diyen adamı gördüm. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Sırf merakımdan kaldırım geri eski sürümü kurdum; sorun yok. Yeniden yeni sürüme döndüm.

Şimdi tekrar kontrol ettim dediğiniz kadar oldu,yanyana iki pc de denedim denilen kadar varmış,konuşma penceresenin altında bulunan ikinci ve titreşim yeri kapalı ve resim upload kısmı devredışı denilen kadar başıma geldi,resim göderme işlemi sırasında eski bir windows live messenger kullanıldığından dosya aktarımı başlatma devre dışı yazıyor.Denilen çıktı.

yani mucit41 dediğimi düzgün anlasaydın bu kadar kötü itham etmiycektin beni amacım paylaşım karalama değil! Geçmiş olsun...

1.cisi oradan buradan bulunmuş olan programı kuruyorsunuz.daha sonrada beğenmeyip geri sürümü yüklüyor sorunla karşılaşiyorsunuz.

Hangi Akıllı Size Söyledi de Beta sürümünü Kurun(Microsoftun bile yayınlamadığı)?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...