Jump to content

Play Chess Online

phoenixguard

Recommended Posts

Play Chess Online

f7i.gif

Açıklama: Dünya çapında satranç oynayabileceğiniz bir programdır.Programın çalışması için internet açık olmalıdır.Dünyanın her yerinden insanlarla oynayabilirsiniz.

Dil:İngilizce

Boyut 12,085 KB

Ücretsiz

Sistem Windows XP 'de denenmiştir.

Web Sitesi:

http://www.playchess.com/[/CODE]

Download:[/b]

[CODE]http://www.fritzserver.org/PlayChessSetup.exe[/CODE]

• 4 hafta sonra ...

Merhaba, Playchess de uzun zamandır oynuyorum ve bana serial numberı gerekiyor, çok arardım fakat nafile, acaba yardımcı olabilecek var mıdır bana? chessbase ın software ı olan, sizin de yukarıdaki software, her ne kadar da üzretsiz olarak oynasanız da benim gibi senelerce oynayınca bir serial a ihtiyacınız olabiliyor.

nasıl bulabilirim serail ını?

teşekkürler, sevgiler.

Erdim

Merhaba, Playchess de uzun zamandır oynuyorum ve bana serial numberı gerekiyor, çok arardım fakat nafile, acaba yardımcı olabilecek var mıdır bana? chessbase ın software ı olan, sizin de yukarıdaki software, her ne kadar da üzretsiz olarak oynasanız da benim gibi senelerce oynayınca bir serial a ihtiyacınız olabiliyor.

nasıl bulabilirim serail ını?

teşekkürler, sevgiler.

Erdim

Ortalama iki yıldır kullanıyorum.Sizin için araştırdım bir arkadaşımda 5 yıldır kullanıyor.Fakat herhangi bir serial isteğinde program bulunmamış.Sanıyorum başka bir programla karıştırıyorsunuz.Tamamen ücretsizdir ve seriala gereksinimi yoktur.Serial olduğunu söylüyorsanız sebebini belirtirseniz sevinirim.Çünkü bütün yetkileri açık oyunun. :)

• 10 ay sonra...

merhaba,

playchess de almış olduğunuz ve kullandığınız ID ya da nick ler sadece 1 aylık olarak size imkan sağlar kullanım için. ama aynı bilgisayar dan IP olarak max 3 tane alabiliyorsunuz ve diyelim 3 ay sonra size oyunlarda sadece misafir girişi olarak oyuna alıyor, main hall a giremiyorsunuz,

palychess sitesinde görebilirsiniz zaten full olarak satın aldığınızda size 1 senelik sadece maille gelen seri numarasını veriyor ve sizde bunu girerek oyunu her bütün imkanları ile kullanabiliyorsunuz.

örneğin, aylık olarak alınan nick lerde, insanlarla yazışamıyorsunuz, bunu ancak 1 senelik serial ile yapabliyorsunuz. Ayrıca yine sizin vebenim de üzretsiz kullandığımız nick ler ile sadece oyun oynayıp, rating kazanıp, izleyebiliyoruz oyunları.

mesela turnuvalara katılamıyoruz.

bunun için demek istedim, benim buna çözümüm, her ay internet cafeden 1 ay sürecek olarak değişik nick nameler olarak ID almak.

tabii her seferinde her şey yeniden başlıyor o kadar yendiğiniz zaman aldığınız puanlar ve ratingler ve kullandığınız isim bitiyor,

yardım edebilir misiniz?

playchess server ı için kullanabileceğim serial arıyorum.

frizt program satın alındığında kutusunda çıkan serial number lardan işte.

Sevgiler,

Erdim

Ortalama iki yıldır kullanıyorum.Sizin için araştırdım bir arkadaşımda 5 yıldır kullanıyor.Fakat herhangi bir serial isteğinde program bulunmamış.Sanıyorum başka bir programla karıştırıyorsunuz.Tamamen ücretsizdir ve seriala gereksinimi yoktur.Serial olduğunu söylüyorsanız sebebini belirtirseniz sevinirim.Çünkü bütün yetkileri açık oyunun. ;)

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...