Jump to content

Messenger 80048820 Nolu Hata

Recommended Posts

arkadaşlar messenger son sürümünü güncelledim, çalıştır a regsvr32 softpub.dll yazım tamam dedim, tarih saati güncelledim ama genede msn bir türlü açılmıyor.sürekli hata kodu:80048820 yazıyor..bilen biri yardım etsin bana lütfen :(

internet explorer>araçlar>internet seçenekleri>bağlantılar>yerel ağ ayarları>ayarları otomatik olarak>algıla işaretliyse işareti kaldır bide öyle dene.

malesef sorun devam ediyor :(

İnternet explorer>Araçlar>İnternet seçenekleri>Gelişmiş>sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetleyi işaretle

yine açılmazsa

İnternet explorer>Araçlar>İnternet seçenekleri>Bağlantılar>Yerel Ağ Ayarları>Proksi sunucusu işaretliyse işareti kaldır>Ayarları Otomatik Olarak Algıla kutusunu işaretle

yine açmazsa sistem geri yüklemeyi çalıştır.

Bende senin gibi düşünüyordum tarihi güncellediğimi ama yıl gözümden kaçmış tarihi iyice bi kontrol et gözünden kaçmış olabilir ve birde internet üzerinden güncelle de

abi sonsuz sağol yaa :clapping: sabahtan beri yapmadığım kalmadı.meğer benim tarih halen 2009 daymış.2010 yaptım açıldı msnm.ufacık bi sorun için resmen çile çektim :)..yardımları için kadiraybar Kozan76 orors byvistakazim arkadaşlarada çok teşekkür ederim

Windows Live Messenger kullanan birçok kullanıcı, Messenger’da oturum açmaya çalıştıklarında 80048820 hata kodu ile karşılaşıyor. Windows Live ekibi bu sorun için bir çözüm yayınladı. Eğer siz de bu hatayı alıyorsanız, bunun sebebi kullanıcı profilinde ilk adınızı yazarken geçersiz karakter kullanıyorsunuz demektir.

ALINTI

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...