Jump to content

Bazı Katlılımsız Yapımlar Trojan Mı Içeriyor?

mustafa0732

Recommended Posts

Bilgisayarına birilerinin senin güven ve ihtiyaç duygularından yararlanarak girmesi ve hem ahlaki hem de yasal olmayan eylemlerde bulunması senin için çok mu basit bir durum? Ayrıca burda moderatörleri uyarıyorum ve tanıdğım kadarıyla hiçbiri gaza gelip hareket edecek kadar bilinçsiz değil!

BU SİTEDEN İNDİRDİĞİM MODİFİYELERLE KURULUM YAPTIM
PROGRAMLARIMI BU SİTEDEN ALDIM
VE BU SİTEYE BENİM ADIMA POST ATILDI
MOD LARA DURUMU BİLDİRDİĞİM HALDE
ŞİFRENİ SAĞDA SOLDA UNUTMA DİYE UYARILDIM
BEN GEREKENİ YAPTIM
BİR DAHA DA BU SİTEDEN BİR ŞEY ALACAKSAM 2 KERE DÜŞÜNÜYOR
ONA GÖRE TEDBİRİMİ ALIYORUM

SİZ DE ALIN BENCE :

BAZILARI BABASININ HAYRINA MODİFİYE YADA KATILIMSIZ YAPMIYOR..

Konu Gereksiz , iletilerden ötürü , kapatılmıştır , Sizler nasıl davranacağınızı iyi biliyorsunuz, Biz her paylaşımı indirip taratıp onaylayamayız bu yüzden , güvenmediğiniz kişilerin Paylaşımlarını indirmessiniz olur biter , burada tavır yapmanın anlamı yok ! Saygılarımla.

Zaten antivirüs bunları virüs olarak görmüyor.Her kimse bilgisayarı uzaktan yönetmek için yapmış olmalı yada şifrelerimi ele geçitmek istiyor...

Sanırım senin bilgisayarın çok basit girilebilen,savunmasız ve aciz bir durumda ve yine sanırım çok önemli şifrelerini (!),gizli bilgilerini çok özenle saklamıyorsun.

Dosyalar silinmemiş ayrıca ieframe.dll dosyasını inceledim tehlikeli olabilecek script var.

Script? İncelemelerinden faydalanmak isterim şahsen. Bu tehlikeli Script'i (!) bizimle paylaşırmısın...

kimseye kefil olamazssınız katılımsız kurulum bazıları içinde fırsattır bunu unutmayın nede olsa program birnevi editleniyor... sonucta dikkatli olmak lazım

Zaten önüne geleni indiren asalak ve ahmak kullanıcılara herey müstehaktır.Akıllı olmazsan elindekini avcundakini kaybedersin

Bu programlar sistemi her açtığımda çalışıyor ve bilgisayar çok tuhaf davranıyorr.İsteyene bir videosunu upload edebilirim.

Videosunu istiyorum aynı script gibi..Herhangibir video upload siteini lütfen upload etde izleyelim.

Bu konu açılmışken YENİÇERİ'nin bahsettiği o ahlaksız ve yasadışı işi yapan zat da bulunmalı ve cezalandırılmalıdır. Burdan yeniçeriye sesleniyorum,o kişinin adını vermediğin oranda sen de suçlusun!

Edit: EMRE 90 olduğu ihbar edilmiş,moderatör arkadaşlardan bir açıklama gelmeli.

Yasadışı iş demişsin.Lisanslı programları crack veya reg kaydı ile lisanslamak, bunlara warez içerik sitelerinde yayınlamak, bunlardan rant sağlamak ve isim yapmak zaten hepimizin yaptığı iş.Hotfileden kazanılan paralar ortada.Orjinal herşeyi cracklayarak ya da reg kaydı ile herkesin kullanımına sunmakta ahlaksızlık bilişim suçlarına göre..Ayrıca seslenip durmayı birilerini

BU SİTEDEN İNDİRDİĞİM MODİFİYELERLE KURULUM YAPTIM

PROGRAMLARIMI BU SİTEDEN ALDIM

VE BU SİTEYE BENİM ADIMA POST ATILDI

MOD LARA DURUMU BİLDİRDİĞİM HALDE

ŞİFRENİ SAĞDA SOLDA UNUTMA DİYE UYARILDIM

BEN GEREKENİ YAPTIM

BİR DAHA DA BU SİTEDEN BİR ŞEY ALACAKSAM 2 KERE DÜŞÜNÜYOR

ONA GÖRE TEDBİRİMİ ALIYORUM

SİZ DE ALIN BENCE :

BAZILARI BABASININ HAYRINA MODİFİYE YADA KATILIMSIZ YAPMIYOR..

Buyur kapı,buyur tokmağı..Siteyi iliklerine kadar sömürüp sonrada vay efendim trojan çıktı, yok efendim virüsü yedim ben diye ağlamayın kardeşim...Dikkatli kullanıcı olun.Mantar gibi yaşamayın.Teşekkür butonlarına basarak milleti yıkama yağlama güzel oluyo değil mi? Gözünüz açık olsun açık..Önünüze gelen her şeyi yemeyin,zehirlenirsiniz...

Bi arkadaş demişki kimse babasnın hayrına yapmıyor falan...Doğru bende babamın hayrına yapmıyorum.Bi takım bilgilerim olduğu için ve bunlardan insanların adam gibi faydalanması için yapıyorum..Kazancım mı ne? Hotfile'den kazandığım 15 dolar..He buda çoksa gelip dağıtayım sizlere.15 mesajlı adamın paylaşımlarını çekerseniz yersiniz virüsü trojanı ve alayını...Boşuna dalga geçmiyorum 15 mesajlı adamın yağtığı işletim sistemi ile.Döşüyor önüne gelen addon'u sonra birinde trojan oluyor.Formatla birlikte makina mavi ekran,ağır çalışmalar,saçma hareketler..

Arkadaşım bir sitede çalışan üyeler vardır,bi asalak üyeler vardır,amacı olan üyeler vardır,bide amacı belli üyeler vardır.Benim hangi paylaşımımda trojan var? emre90 (kafasızlığı ile tescilli yeni adıyla Yeniçeri) ne zaman birinizin bilgisayarına girdi? skyler ne zaman girdi? morning ne zaman mavi ekran verdi? Tugrul ne zaman wallpaperlerin altına trojan gömdü? SoundMax xp yaparken dur bunların şifrelerini alayım dedimi hiç? Yada Kemal dur şu windows 7 de bi uyuzluk yapamda trojan koyam mı dedi? wmismail verdiğiğ templatelerde trojan mı gömdü script mi yazdı? muselmansuffe film-dizi aralarına bişler mi sıkışıtırdı? sk8er_boi siteye saldırıcı trojan mı gömdü? Diğer kardeşlerimi yazamadım limdilik aklıma gelenler bunlar..

Kardeşim önce siteyi bileceksin avcunun içi gibi.Üyeleri tanıyacaksın,saygı göstereceksin,kimin ne olduğunu bileceksin.Sonra işi öğreneceksin,belki ondan sonra böyle gereksiz bi başlık açacaksın...

Konu çok uzamış,Lütfen çöpe falan taşıyın..Bu sitede kimsenin saçma sapan işlere merakı olmadığını biliyor.Beğenmeyen çekip gitsin emin olsun kimse onları aramaz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...