Jump to content

Lenova N500 4233 39g Windows 7 Driver Sorunu

djserdarhan
 Share

Recommended Posts

slm arkadaslar benim Lenova N500 4233 39G modeli bi lattopum var icerisinde vista recovery yukluydu gecenlerde hardiskim bozuldu yurt dısında oldugum ıcın garantıye goturemedım (lattopu turkıyeden almıstım ) yeni bir hardısk aldım lattopa bu siteden indırmıs oldugum Windows 7 ultimeta orjinal 32 bit yuklemistim ama birkac tus fonksiyonlari ve driverlari otomatik yuklemedi yuklemedikleri ( Bluetooth ,temel sistem aygiti iki tane , web cam,PCI,) bunlar yardımlarınız ıcın sımdıden tskler

Edited by djserdarhan

http://consumersupport.lenovo.com/tr/DriversDownloads/drivers.html[/CODE]

burada seri numaranızı girince çıkması lazım driverların?

kardes sagolasın verdıgın lınke baktım ama lattopun serıal numarasını ıstıyor serıal numarasını gırmeme ragmen serı numarasını dogru gırdıgınıze emın olun yazıyo

Type: Model: Serial number:

4233 39G L3CAT7L

Status: Expiration date: Location:

In warranty 2010-12-06 TURKEY

buda benım lattopun serı numarası modelı vs ibm de garantı ıcın sorgulattıgımda cıkıyo zaten tskler yardımlarınız ıcın

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?subcategoryind=0&familyind=437897&brandind=10&doccategoryind=0&modelind=438409&doctypeind=9&validate=true&partnumberind=0&sitestyle=lenovo&template=%2Fproductpage%2Flandingpages%2FproductPageLandingPage.vm&operatingsystemind=49979&machineind=438304[/CODE]

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?subcategoryind=0&familyind=437897&brandind=10&doccategoryind=0&modelind=438409&doctypeind=9&validate=true&partnumberind=0&sitestyle=lenovo&template=%2Fproductpage%2Flandingpages%2FproductPageLandingPage.vm&operatingsystemind=49979&machineind=438304[/CODE]

sagolasın kardes wındows 7 drıverları yok ama xp ve vista driverları karısık olarak ındırdım system update programı ıle gerı kalan drıverları otomatık olarak yukledı suan sadece bı tus fonksıyonları calısmıyo (fn) yanı

bıde wındows 7 guncellestırme sorunum var guncellestırme yuklerken yarıda kesıyo ve tamamlanamadı dıyor

• 4 years yıl...

Merhaba arkadaşlar lenovo z570 windows 8.1 de fn tuşları çalışıyor ancak klavyenin

sağ üst kısmında bulunan ses açma kapama tuşlarının yanındaki fan ayarlama

tuşu çalışmıyor nedendir acaba driverleri de düzenli olarak indirip komple kurdum gibi.

Edited by BOMBOM07