Jump to content

Masa üstündekileri Geri Getirme-bozuksa?

Recommended Posts

Arkadaşlar çok merak ettigim bişi var.

Sistem çöktügünde yani pc bozuksa ,ekran gelmiyorsa (açılırken boot menü... sonra) :blink:

V.s işte yani pc çöktüünde hangi programla masa üstündeki dosyaları geri getirebiliriz?

yada boottanmı , aslında ben bi bilgisayarcıda görmüştüm windows..bootdan bi seçenek

vardı ona tıkladı sonra ekran geldi ve flaş bellege atıp masa üstündeki dosyaları sonrada

flaşa(yüespi) çıkarttı ,

formatta başladı ve bitti sonrada flaşı takıp içindekileri attı , bunu ögrenmek istiyorum.

8Pt;line-height:100%">

8Pt;line-height:100%">ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.. :) (anlattıgım gibi bilen varsa ,lütfen)

ister hddyi söküp başka pcye tak ve verileri bu sekılde yedeklersın

istersen cdden calısan xp ıle masaustune ulasıp yedek al

yda c surcusunu bıcımlendırmeden xp kur

dier söledikleri zaten biliyom: istersen cdden calısan xp ıle masaustune ulasıp yedek al bunda minixp yi açıp masa üstü gelio flaşı takıp yedege alıon omu yahni?

dier söledikleri zaten biliyom: istersen cdden calısan xp ıle masaustune ulasıp yedek al bunda minixp yi açıp masa üstü gelio flaşı takıp yedege alıon omu yahni?

evet aynen oyle, ya flasha atarsın yada d surucusune atarsın

masaustu ıcın: c:/dcmter settıng/ kullnıcı adı/desktopu oldugu gıbı kopylarsın

Bilgisayarcıda gördüğün windows boot daki seçenekler ile sistemi kurtarma yol yöntem izahat hepsi vereceğim linkde msdn technet de detaylı anlatılmış

http://technet.microsoft.com/tr-tr/library/cc758015%28WS.10%29.aspx[/CODE]

Eğer bir boot cd vesaire kullanmadan yaptıysa bunlardan birini kullanmıştır

Program veya boot cd ile kurtarmak istediğinde ise en iyi seçenek HirenBootcd dir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...