Jump to content

Xp Açılışta Oturum Seçme !

kibritt

Recommended Posts

Arkşlar bnm pc acılırken oturum seçme sorunu vardı ! bende bunu kaldIRIP direk masaüstüne gelmesini istiyodum.

İnt. biraz araştrma yaptm Bilgisayarım>yönet>yerel kullanıcılarve gruplar>users'den guesti DEVRE DIŞI BIRAKNCA sorunu çözzlcegini gördm VE yaptm olmadı.

Bende SONRADAN BÜTÜN HEPSİNİ DEVRE DIŞI BIRAKTIM. SONNRA PC YENIDEN BAŞLATTM VE GENE AYNI EKRAN GELDI AMA BU SEFER SEÇMEK İÇİN OTURUM YOK NAPICAM SMDI BEN PC TEKRAR FORAMT MI ATICAM NE YAPMAM GEREKİOO :s:s:s

Yardımlarınız için teşşkrr ederM...!

Merhaba

Bilgisayarını başlatırken F8 tuşuna bas ve Güvenli Mod ile başlat. Administrator olarak girdiğinde Denetim masasındaki Kullanıcı hesaplarına tıkla ve açılan pencereden Yeni hesap oluştur seçeneği ile istediğin bir kullanıcı ismi yazarak kaydet.

Eğer bilgisayarı birkaç kişi kullanıyor veya hesap varsa mutlaka Şifre gir..

Bilgisayarını yeniden başlat. Eklediğin hesap adı ile bilgisayar giriş yapacaktır.

Kolay gelsin..

Merhaba

Bilgisayarını başlatırken F8 tuşuna bas ve Güvenli Mod ile başlat. Administrator olarak girdiğinde Denetim masasındaki Kullanıcı hesaplarına tıkla ve açılan pencereden Yeni hesap oluştur seçeneği ile istediğin bir kullanıcı ismi yazarak kaydet.

Eğer bilgisayarı birkaç kişi kullanıyor veya hesap varsa mutlaka Şifre gir..

Bilgisayarını yeniden başlat. Eklediğin hesap adı ile bilgisayar giriş yapacaktır.

Kolay gelsin..

hocam güvenli modda başlatınca gene kullanıcı ıstıyor :ss denedm ben onu kullanıcı ıstıyor.ama bnde kullnnıcı gözkmuo cnku ıcerden kaldrdm ben :SSS

hocam güvenli modda başlatınca gene kullanıcı ıstıyor :ss denedm ben onu kullanıcı ıstıyor.ama bnde kullnnıcı gözkmuo cnku ıcerden kaldrdm ben :SSS

kullanıcı adını administrator yaz

ve giriş yap

sonra başlat > çalıştıra

control userpasswords2

yaz

enter yap

kullanıcı bu... diye başlayan yerdeki kutunun çeltiğini kaldır

yoksa koy.

varsa ve kaldırırsan tamam tuşuna basarsın sonrasında açılan pencereye kullanıcı adını yaz

artık kullanıcı sormadan yazdığın kullancıya girer

çeltiği koyarsan eğer açılışşta sana kullanıcıyı sorar

senin ilk edindiğin bilgi yanlış arkadaşım. o bilgi ile kullanıcı ayarlarını bozarsın ve dosyalarına zarar gelebilir.

özellikle iptal ettiğin kullanıcının masaüstündeki dosyalarına...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...