Jump to content

ücretsiz Ev Telefonlarını Arayan Program.

edim.7

Recommended Posts

Ücretsiz arama yapmak için VoipStunt programını kullanabilirsin.Programın tek dezavantajı ücretsiz olduğundan dolayı konusma suresi 1dk ile sınırlı tekrar arayarak bu sıkıntıyı giderebilirsin.Kullanırkende telefon numaralarını ülke kodu yazarak araman gerekiyor. Ör: +903124558778 gibi

Burdan indirebilirsin.

http://hotfile.com/dl/35891897/f770f06/setupvoipstunt_TNCTR_by_capon.rar.html

Rarpass: www.tnctr.com[/CODE]

bu cepler içinde geçerlimi 1 dk olayı yani 1 dk da olsa cep aranabiliyomu bu programla ?

Sadece 32 ülkenin telekom hatlarını ücretsiz olarak arayabilirsin.Cep telefonu görüşmeleri Amerika dışında ücretlidir.

Ücretsiz arama yapmak için VoipStunt programını kullanabilirsin.Programın tek dezavantajı ücretsiz olduğundan dolayı konusma suresi 1dk ile sınırlı tekrar arayarak bu sıkıntıyı giderebilirsin.Kullanırkende telefon numaralarını ülke kodu yazarak araman gerekiyor. Ör: +903124558778 gibi

Burdan indirebilirsin.

http://hotfile.com/dl/35891897/f770f06/setupvoipstunt_TNCTR_by_capon.rar.html

Rarpass: www.tnctr.com[/CODE]

yeni kullanıcı oluşturmak istiyorum tüm istenilenleri giriyorum, ama ok aktif olmuyor.

arkadaşlar bende türk telekom un bir programı var diye duymuştum..interneti sınırsız olan kullanıcılar bundan faydalanabiliyor die duydum..sbt hatları üçretsiz arayabiliyormuşuz bununla

bunun hakkında bilgisi olan var mı..

Please register to see this content.

istenilen programlar var burada ben yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum VoipRaider&PoviY bu iki programda aynı sayılır 10 dolarlık bir kontur alıyorsun 90 gün günde 40 dk. ucretsiz goruşuyorsun cep aramak ucrete tabi mesajda atabiliyorsun(oda ucretli) ama günde 40 dakika şehirler arasıda dahil yurt dişıda(bazı ulkeler) ücretsiz.

telekom faturası fazla odeyenlere tavsiye ederim.

yukarıda verdigim linkten araştırırsanız yanlız ben buradan hiç kontur almadım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...