Jump to content

Sınırsız Ftp

|LzKpT53|

Recommended Posts

Kusura bakmayın cahilliğime verin FTP tam olarak ne oluyor :D

Buyrun :)

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=ftp+nedir&meta=&aq=1&aqi=g10&aql=&oq=FTP&gs_rfai=&fp=1616553c29dac7ba[/CODE]

Daha açık yazarsanız okuyan ne olduğunu anlar :)

Ücretli mi ücretsiz mi ?

Ücretsiz veriyorum ftp hesabı

benm bir hosta ihtiyacım var öncden sitem vardı yedegını aldım ve kapattım smdı o yedegi sizin vereceginiz hosta kurabilir miyiz ?

Şöyle yapabiliriz.benim hosta sizin domaini ekleriz.size birde ftp hesabı açarım.dosyalarınızı yüklersiniz.Öyle kullanırsınız.Öm ile görüşelim daha ayrıntılı bir şekilde

Ücret var mı ve sınırsızsa eğer onu ftp depo gibi kullanabilirmiyiz ? Yani trafikte bir sıkıntı var mı ? Eğer yoksa ve ücretsizse bir tane hesap açabilirmisiniz ?

Her hangi bir ücret talep etmiyorum ayrıca herşey sınırsız(alan,trafik vs)İsteyenler öm atsın web sitesi kuracaklar öm de belirtsin

Ücretsiz veriyorum ftp hesabı

Şöyle yapabiliriz.benim hosta sizin domaini ekleriz.size birde ftp hesabı açarım.dosyalarınızı yüklersiniz.Öyle kullanırsınız.Öm ile görüşelim daha ayrıntılı bir şekilde

o zaman bana yardımcı olabılırsınız sanırsam...

arkadaşlar biliyorsunuz tnc ailesi olarak bir ftp adresi açmayı geçtiğimiz günlerde tartışmıştık eğer bir yönetici arkadaşımız bu konuyla ilgilenirde iyi olur diye düşünüyorum böylece aile birliğimiz temelinden sarsılmamış olur değilmi hepinize iyi geceler

Tüm arkadaşlardan özür diliyorum.Net sorunları yaşadığım için fazla bakamadımm öm atanlarınkini en yakın zamanda açacağım.tlny kapanma durumu söz kounsu değil server bakımlar olduğunda erişemeyebilirsiniz belki hepinize iyi günler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...