Jump to content

Driverpack Solution 10 (.iso) Yapmak...

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaşlar:

DriverPack Solution 10 indirdim ancak Türkçe Dil desteği iyi değildi.Bunu Değiştirdim ve TR Dil güzel oldu...

Şimdi ben bunu (.iso) olarak Dvd'ye yazdırmak istiyorum.[Powerİso Programıyla] >>>>Şuan Elimde Klasör halinde bulunuyoR.

Ama Autorun Ayarlarında bir sorun varmış gibi geldi.Bilen Arkadaşlar kontrol ederlerse sevinirim!

67k3ya.png

autorun.inf dosyası cd yada dvd den o dosyanın otomatik olarak çalışmasını sağlar bu özelliği istemiyorsan autorun.inf dosyasını silebilirsin

:warning: Yukardaki gibi yaptığım halde malesef dvd'den otomatik olarak başlamadı! :warning:

adj8gh.png

NOT:İcon oldu.

Ama program otomatik olarak başlamadı nerede hata var acaba ?

Şu anda kendi bilgisayarımda değilim. Ama şöyle yapacaksın. Öncelikle autorun.hta'nun Tools klasörü içinde hangi exe'yi çalıştırdığını öğren. ( Biliyordum ama hatırlayamıyorum :( ) Ondan sonra autorun.inf içini aşağıdaki gibi değiştir.

[autorun]

open=tools\_______.exe (_____ olan yere o dediğim exe'nin adı gelecek)

icon=icon.ico

Şu anda kendi bilgisayarımda değilim. Ama şöyle yapacaksın. Öncelikle autorun.hta'nun Tools klasörü içinde hangi exe'yi çalıştırdığını öğren. ( Biliyordum ama hatırlayamıyorum :( ) Ondan sonra autorun.inf içini aşağıdaki gibi değiştir.

Ustam autorun'un neyi çalıştırdığını öğrendim ama bak:D

2vunibb.png

Autorun.inf dosyasını nodefteriyle ac ve şu konu yapıştır ve öyle dene

[autorun]
OPEN=tools\start.cmd
ICON=tools\Icon.ico[/CODE]

bu şekilde %100 calışır

Ustam senin bu işi süper bildiğinden bir şüphem yok ama "start.cmd" ye çift tıklayınca çalışmıyor.

CobraDriver Pack 10 'de kullanmıştım cobrada "start.cmd" tıklayınca program açılıyordu.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

i7058h.png

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...