Jump to content

Hp Leptop Alacam Arkadşalar Yardımcı Olurmusunuz

MeLeKYaRiM

Recommended Posts

sayın arkadaşım

işlemcinin "T7500" ve üzeri ya da "P8600" ve üzeri olanları tercih edersen daha iyi olur

ya da "İ5" olan işlemci modellerine baksan daha iyi olur...

hocam peki bu özelikteki leptop nasıl arkadaşa hediye gelmiş almayı düşünüyorum sıfır ambalajıdna daha çıkmamış...2 sene garantili...fiyatı ne kadar bu özelikteki bilgisayar kaça alsam iyidir

Arkadaşlar bence bu kişilerin kendi talihsizliği,ben msi kullanıcısyım aldığım gün ikikere değişim yaptım ikisindede bozukluk çıktı şuan 3. yü kullanıyorum buda bozuldu servise verdim banada msi mı derseniz kesınlıkle almayın derım,hp kullanan arkadaşlarım var senelerdir kullanıyorlar tık yok paramparça oldular kırıldılar ama hala çalışıyorlar,onlara sorun kesinlikle al derler.Toshiba kullanan çoğu arkadaşımda ısınma problemi var arada bi pc leri kapanıyor ama servisine diicek laf yok gelip kapıdan alıyorlar : ) toshiba gereksiz fiyattlar sunuyor çoğu pc sinde hp nin kaliteli ama pahalı olduğunu düşünüyorum.Acer ise ucuz ama kalitesi hakkında bişi diyemicem.Pclerin hemen hemen hepsi aynı parçayı kullanıyor.Leptopta onemli olan ekran ve kasası iyi olduktan sonra bence hepsi alınabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...