Jump to content

10 Nisanda 62 Bin Kişi Facebook Donduruyor

egemen09

Recommended Posts

şuana kadar yazılmış her yazıyı tek tek okudum ve en güzel cevab pcmemo dan gelmiş evet kardeşim şikayet et istediğin gibi gerçekleşmezse terk et.

en basit şeylerde bile ya sev ya terk et diye bilen bir halkız niye direniyorsunuz bırakın rahatsız oluyorsanız.

sanıyormusunuz ki sadece feysbuuk ta oluyor

pcmemo, sana cevap verecek bir şey bulamıyorum. Bu ne bencillik, bu ne globallik. İnanmıyorsan, saygı duy.Saygı duymuyorsan sus. Bu ne ya, yemeği beğenmezsem yemem,başka yerde yerim. Amacın karın doyurmaksa ekmek-su al, ye iç. Sen birşeylerin iyileştirilmesi ile ilgili düşünmen hareket etmen lazımken(insanın olması gereken hali) beğenmezsem çeker giderim. Bu ne bencillik yaaa.

İnsan gibi düşünelim artık, müslüman gibi de hareket edelim LÜTFEN....

Diğer arkladaşlara ufak bi not : (bakın ne yazmışlar)

HESABI KAPATMAK İÇİN TIKLA ! http://www.facebook.com/deactivate.php
DİKKAT !! Açıklama Kısmına Alttaki '' MAVİ '' Yazıyı Kopyala Yapıştır. !!
ALLAH'a Peygamberimize Saygı Gösterilmeyen Bu Ortamdan Ayrılıyorum ! Insult To The Prophet of God And The Close The GROUP AND PAGE![/CODE]

Bu dünyada her insan özgürdür dileyen eğri dileyen doğru yolu seçer. Ama Allah indindinde en makbul din İslamdır. Ali İmran ayet 19

Bu hakaretleri esefle kınıyorurum Allah için onlara ve onun gibilerine bugz ediyorum. Kalbimle düşmanlık ediyorum.

Benim facebook'um yok ama bu grubu gördüm. Kurucusunu msn'e ekledim. Eğer kabul etseydi şeytan çarpmışa çevirecektim. Anlamadığım şey ise şu. Bizim insanlarımız bu kadar ciddiyetsiz bir siteye nasıl oluyorsa yemek yer gibi bagımlı oluyorlar. 3 öğün yemek yiyen insanlarımız 5 öğün facebook'a giriyorlar.

Eğer faceboook'um olsaydı bende facebook'u kötüleyen bir grup açardım grup adı küfür dolu olacak şekilde. Bakalım o zaman ne yapacaklardı.

TEK KELİMEYLE

ÖZENTİ....

,

ben facebooku kürtçe kullanıyurum, sen benım dılımı ne hakla hangı gerekceyle şikayet edersın...???

seni kınııyorum

katılıyorum kardeşim ben Türküm amma Din Irk ayrımı asla yapmadım ve Ayrım yapanları da şiddetle Kınıyorum onlar paranoyak Hastasıdır

bu zamana kadar hiç kullanmadık kullanmayıda düşünmüyoruz hakaret edenlerler heran karşısında müslümanları bulacaktır bize yapılan her yanlış onlara zarar olarak dönecektir hepten kapatın donduracağınıza eyleminizi destekliyoruz arkanızdayız.

bizde boş durmasak bu konuda bizde birşeyler yapsak bu tarıhler rasında bizde facebook saldıralımm sorun versın server lerı sessız kalmak kabullenmektir bence

hacker ana :)

bi arada youtubeyede saldırı ver oldu mu :)

Ha bu arada youtubede bir çok müslümanlara karşı atatürke karşı videolar var.o zaman neden bu olaylar olmadı ?

Herkez bağırdı niye kapandı youtube diye.

Bakıyorumda hepiniz tıpış tıpış orayı kullanıyorsunuz.

Tnctr Sitesi , Siyasi bir Görüş ve Düşünceye sahip olmayan, Her Topluluktan insanın Sevgi ve kardeşlik içerisinde paylaşım sunmasına olanak sağlayan , TÜRKİYE CUMHURİYETİ Anayasası ve İdeallerine Uygun bir şekilde yönetilen Geniş Kapsamlı Bir Forumdur ve Bu konuların konuşulacağı yer burasıda değildir , Konu Kilit.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...