Jump to content

Winrar'daki Sağ Kulakçık Eklentilerini Kaldırmak

Recommended Posts

WinRaR'daki Sağ Kulakçık Eklentilerini Kaldırmak
GANGSTER94

İlk Önce Merhaba Forumda Anlatımı Mevcuttu ama Bazı Dosyalar Eksik Verilmişti. Ve o kadar detaya Girilmemişti. Bende o yüzden böyle bir konu açmaya karar verdim. Winrardaki sağ kulakçık eklentileri kesinlikle kaldırıyor...... Resimleride Aşağıdadır....

1055utw.png

Program Dosyaları :
2r62khk.gif
# Thinstall v3.387
# Bat & İni Dosyaları
# FuLL Alternatifli Linkler
İndirme Bağlantısı : http://www.multiupload.com/QQZGPDAU4T

Video :
2r62khk.gif
# Kesinlikle Videoda Hiçbir Sorun Yoktur....
# Video Boyutu : 78.89 MB Çıkartılınca : 110 MB
# Alternatif İndirme Linkleri
İndirme Bağlantısı : http://www.multiupload.com/D7VTYQOPD2

-------------------------------------------------------------

Lütfen Emeğe Saygı İçin Bir Teşekkür Butonu Yeterlidir..... :clapping:
Not : Videoyu Çektiğim Program Merak Edenler İçin Söylüyorum Cam STUDİO'dur.... Edited by Gαηgѕтєя94

Öncelikler anlatım ve emeğin için teşekkürler..

Arkadaşlar, benim anlamadığım nokta, winrar eklentileri sizi rahatsız ediyorsa katılımsız programlarınızı niye farklı programlar ile yapmıyorsunuz?

Misal Smart Install Maker gayet kolay ve bir okadar bu konularda başarılı!

Kolay gelsin...

proğram güzel olmus ama yaptıgım katilimsizi caliştirinca portable turk yazısı cıkıyor oo ne ayak anlamadım

Esed Nod32 yaptım Hata verdi ßirazdan Gene Deniyecem Caps Atarim

MSI Tabanlı Nod 32 Proğramini Katilimsiz Yaptım

I:Hali

nv5s38.jpg

II.

124gh34.jpg

Kurulum Hatası:

2zf3ekk.jpg

Arkadaşlar, benim anlamadığım nokta, winrar eklentileri sizi rahatsız ediyorsa katılımsız programlarınızı niye farklı programlar ile yapmıyorsunuz?

Kolay gelsin...

@blue_life biliyorum tabiki bazı programlarla daha kolay yapıldığını ama bazıları yinede winrar ile yaptığından böyle bir konu açmaya karar verdim

Edited by Gαηgѕтєя94

MSI Tabanlı Nod 32 Proğramini Katilimsiz Yaptım

I:Hali

nv5s38.jpg

II.

124gh34.jpg

Kurulum Hatası:

2zf3ekk.jpg

Bu hata msi dosyasından kaynaklanıyor direkt katılımsız yaptığından ilk önce elindeki dosyaı çıkartman gerek bunun için universal extractor 1.5 programını kullanabilirsin.. klasöre çıkartıyor direk zaten sonra klasör içindeki eav_nt32_trk.exe dosyasını direk katılımsız yapabilirsin tabi öbür dosyalarla birlikte hepsini seçip winrar ile katılımsız yapıcaksın

proğram güzel olmus ama yaptıgım katilimsizi caliştirinca portable turk yazısı cıkıyor oo ne ayak anlamadım

Esed Nod32 yaptım Hata verdi ßirazdan Gene Deniyecem Caps Atarim

Bende yeni farkettim aslında bu siteden indirmiştim programı ama portable türk diye bir yazı çıkıyor onun çıkmaması sağlamak için

C:\Program Files\Thinstall.V.3.358 yolundaki main.bmp dosyasını siliniz

Kolay gelsin...

hocam çok haklısın. dediğini yapıyorum. ama smart install maker'ı sadece program files altına dosya atan programlarda kullanabilirsin.

örneğin: winamp, application data altınada dosya atar. smart install maker'ın böyle bi özelliği yok. onun için winrar kullanıyoruz.

kullanıcı dosyalarla oynamasın, hata almasın diyede sağ tık özelliklerini kaldırmak iyi bişi.

bu arada bu iş ile bu kadar uğraşmayın. autoit ile daha kısası yapılabilir. İleri Düzey AUTOIT Örnekleri'ni inceleyin.

hocam çok haklısın. dediğini yapıyorum. ama smart install maker'ı sadece program files altına dosya atan programlarda kullanabilirsin.

örneğin: winamp, application data altınada dosya atar. smart install maker'ın böyle bi özelliği yok. onun için winrar kullanıyoruz.

kullanıcı dosyalarla oynamasın, hata almasın diyede sağ tık özelliklerini kaldırmak iyi bişi.

bu arada bu iş ile bu kadar uğraşmayın. autoit ile daha kısası yapılabilir. İleri Düzey AUTOIT Örnekleri'ni inceleyin.

katılıyorum sana djonur007 ama bazılarıda winrarla yapıyor autoIt'de ne kadar başarılı olduğunu biliyorum herkes senin kadar iyi değil

fakat bu şekilde bazı yerlerde hata alıyorum. bende daha önce bu şekilde yapıyordum. hatta bende bi anlatım yapmıştım. buna benzerdi.

farklı yöntem yokmu?

ben bir yöntem daha biliyordum anlatımı gördüm fakat beceremedim. hex editörle bazı değerleri değiştirerek yapıyorlardı.

saygılarımla.

Yapayanlış bilgiler veriyosunuz birbirinize, "smart install maker'la sadece program filesa dosya atan programlar yapabiliyoruz" demek smart install makera hakarettir.SIM gerçekten kullanımı basit ve kullanılabilirliği oldukça yüksek bir install makerdır.Siz ApplicationData ya dosya attıramıyorsanız o sizin sorununuz.

blackman12 peki smart installa makerin daha teferruatlı bir anlatımı yokmu.Bazı yerlerde prism deploy felan demişsin ama onu daha kullanmayı bilmiyorum.SIM ile tam manasıyla paket hazırladıktan sonra nasıl katılımsız dosyamız elimize geçer.Neler yapmak gerekiyor.

Kullanımı çok kolay bi program zaten anahatları ve kullanılabilir menüleri tek tek anlatmıştım.Prism Deploy da bir Catia veya Solidworks değil sonuçta ama yinede kullanım açısından Thinstall u öneririm.Bu programı sadece dosyaların nereye gittiğini anlamak için kullanıyoruz unutmaki.

Yapayanlış bilgiler veriyosunuz birbirinize, "smart install maker'la sadece program filesa dosya atan programlar yapabiliyoruz" demek smart install makera hakarettir.SIM gerçekten kullanımı basit ve kullanılabilirliği oldukça yüksek bir install makerdır.Siz ApplicationData ya dosya attıramıyorsanız o sizin sorununuz.

özür dilerim blackman12.

ama ben şöyle demek istemiştim: hem program files altına hemde ApplicationData altına dosya atmak.

böyle bir özelliği mümkün mü?

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...