Jump to content

Assassin's Creed 2: Sorunlar & Çözümler

neskali

Recommended Posts

oyunu suan kuruyorum. iLk ekran görüntüLerini yawas yawas yükLerim :)

4679Assasins_Creed_II.JPG

kuruLum bitti. simdi update edioR

8035oyun_2.JPG

tııkLadım ve iLerLedim bi bayan var xD onLa muhabbet edioRm. ve adam masaya yattı. Beyaz eqRan :(

arkadaşlar yaptığım araştırmalar neticesinde oyundaki beyaz ekran'da kalma problemi herkez'de varmış. Ayrıca UBISOFT'un serverlerini çökertmişler. simdi ise yeni bir sağlam ve temiz crack cıkması beklentisi içerisindeyiz. bn buLabilirsem hemen burada paylasırım. eğer daha erken buLan varsa aciL olarak paylasırmı lütfen .)

Assassins Creed 2 |Cracklı |DVD 9 |2 Link[/CODE]

Part 1

[CODE]http://x7.to/c10ue3[/CODE]

Part 2

[CODE]http://x7.to/0pxdrh[/CODE]

bu ıkı lınk acaba dogru mu? bırıncı zıp dosyasının uzerıne sag tıklayınca assassın s 3 part1 soruyor kontrol eden ya da bu ıkı parçayı ındırıp sorunsuz kurabılen var mı acaba??

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Selam Arkadaslar ben bu oyunu indirdim Kurdum ama Bi tuaflık var Oyunu kurdum pc ye Uyelik istiyor uyelik aldim aciliyor kucuk bi kutucuk cikiyor oraya acaba ne istiyor sanirim oyunu korsanlara karsi bayagi bikorumali yapmislar yani anlicaniz buyuk bir crack olayi var cözen olursa Lütfen yardimci olsun

arkadaşlar aynı sorun ile karşı karşıyayım, nasıl giderebilirim lütfen yardımm :(

Arkadaşlar, Leonardo'ya yardım ederken, kutuyu taşımamız gerekiyor ya, ne yaptıysam kutu yerden almıyor Desmond. Hangi tuşla alıyoruz?

Düzenleme:

Shift'e basılı tutuyordum; meğer bir kes basınca alıyormuş.

• 2 hafta sonra ...
60eb471d.jpg

1. Copy the folder with UbiSoft Launcher in the game directory and rename it to UL.
2. In this folder extract the crack from SkidRow.
3. Unzip the patch into your game folder (where AssassinsCreedIIGame.exe). Press the Patch.
4. Run the game through AssassinsCreedIIGame.exe!
This patch is designed to ensure that you can continue to use licensed games!

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

assassins creed serilerinde'de bu sorun var oyunda sanki biri shift'e tuşuna basılı tutuyormuş gibi oluyor yani sürekli bir yerlere çıktığımda düşüyor :S bunun sorunu ne olabilir?

oyundayken shifte sürekli bastığımdan dolayı bana birşey sormuştu shift ile ilgili ne olarak yanıtladım bilmiyorum ama bundan kaynaklanan birşeymi eğer buysa bunu nasıl kapatırım?

denetim masasından erişebilirlik seçeneklerini aç

Yapışkan tuşları kullan

Süzme tuşlarını kullan tıklarını kaldır tamam a tıkla ondan sonra bi dene bakalım yine olacak mı

Özellikle eli baltalı veya büyük kılıçlı şovalyeleri geçmek çok zor oluyor.Bunları daha az zorlanarak öldürmek için kullanabileceğim tuş kombinasyonlarını bilen var mı (Pc için)

Tuş kombinasyonuna gerek yok. O kalabalık askerlerle karşılaşırsam sis bombası at, 2 numaralı Hidden Blade ile önce o ayıyı öldür. Gerisi çerez zaten.

Ha illa ben dövüşeceğim diyorsan, o sana hamle yapacağı zaman Sağ/sol yön tuşu + space ile kenara kaç ve kılıcı indir.

Ya da "Run Forest! Ruuunnn! :)

denetim masasından erişebilirlik seçeneklerini aç

Yapışkan tuşları kullan

Süzme tuşlarını kullan tıklarını kaldır tamam a tıkla ondan sonra bi dene bakalım yine olacak mı

teşekkürler işe yaradı birde şöyle bir sorum olacak: oyunun save'leri nette depolanıyormuş şimdi pcye format atsam baştan oynamam gerekmez dimi?

beyler burdan istediğiniz bölümün adını bulup onu C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\ZWxhbWlnb3Myazk=\4 buranın içine atıyoruz(Oyunun yarısına gelip yanlışlık la saveleri silinenlerin çaresi)

=================emeğe saygı===========================

bunlar alıntı değildir bizzat kendim hazırladım

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

alternatif link:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...