Jump to content

Modem Önerileriniz.?

m17

Recommended Posts

Arkadaşlar ucuzundan kaliteli bir modem arıyorum.
Şimdiye kadar bildigim güvendigim marka olarak Airties marka bir modem buldum sizin önerileriniz nelerdir.?
Makul fiyata kaliteli bir modem önerirmisiniz.?

Benim buldugum modem :

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125330107&CS_Category=_MODEM654&CS_Catalog=_BILGISAYAR#[/CODE]

Hiçbir ürün hem ucuz hem kaliteli olmaz.

Bildiğim kadarıyla Airties Modemler Türkiye de kurulu olan altyapıya göre üretiliyor.Bende uzun zamandır kullanıyorum.

Ayrıca bir tavsiye isterseniz Zyxel almanızı öneririm.

Hiçbir ürün hem ucuz hem kaliteli olmaz.

Bildiğim kadarıyla Airties Modemler Türkiye de kurulu olan altyapıya göre üretiliyor.Bende uzun zamandır kullanıyorum.

Ayrıca bir tavsiye isterseniz Zyxel almanızı öneririm.

Linkini verdigim modem bence gayet uygun fiyatta ona göre birşeyler önermenizi isterim.

Teşekkürler.

zoom bulman bıraz zor araman lazım baya

ama zoom un her modelı cok ıyı o yuzden buldugun klasık modem ı rahatlıkla al

Zoom X4 5551-A modelını bulabılırsen al veya aynısının X3 olanı var oda olur

Buralarda bulabilecegimi sanmıyorum.

Linkini verdigim modem bence gayet uygun fiyatta ona göre birşeyler önermenizi isterim.

Teşekkürler.

Merhaba

Eğer kablosuz olmasın diyorsanız, seçtiğiniz modem sizin için çok güzel ve fiyatıda uygun. AirTies modemden şaşmamanızı öneririm. Dünyada tek Mesh teknolojisi ile üretilen AirTies ADSL2+ oldukça güzeldir kardeş. Ben birçok modem markası kullandım ve başkalarına yapılandırdım, AirTies'ten iyisini göremedim.

İyi bir yapılandırmada Allah ne verdiyse bandwith(bant genişliği) erişiminin tamamını sömürür. Upload'ta ona göre hızlı ve upload hızına göre en yüksek veriyi karşı tarafa iletir.

Tavsiyemdir bundan şaşmayın. Türk malıdır ve Türkiye koşullarına göre üretilen bir üründür.

Şimdiden hayırlı olsun.

Seçtiğiniz veya alacağınız modemi, üretici firmanın sitesinden özelliklerini okuyabilirsiniz. Adres burası.

5020&i=4&ci=110&cat1=DSL+Modemler&cat2=Kablolu+Modemler&dil=tr

PDF Teknik Klavuzu Türkçe

Please register to see this content.

Merhaba

Eğer kablosuz olmasın diyorsanız, seçtiğiniz modem sizin için çok güzel ve fiyatıda uygun. AirTies modemden şaşmamanızı öneririm. Dünyada tek Mesh teknolojisi ile üretilen AirTies ADSL2+ oldukça güzeldir kardeş. Ben birçok modem markası kullandım ve başkalarına yapılandırdım, AirTies'ten iyisini göremedim.

İyi bir yapılandırmada Allah ne verdiyse bandwith(bant genişliği) erişiminin tamamını sömürür. Upload'ta ona göre hızlı ve upload hızına göre en yüksek veriyi karşı tarafa iletir.

Tavsiyemdir bundan şaşmayın. Türk malıdır ve Türkiye koşullarına göre üretilen bir üründür.

Şimdiden hayırlı olsun.

Seçtiğiniz veya alacağınız modemi, üretici firmanın sitesinden özelliklerini okuyabilirsiniz. Adres burası.

Çok teşekkürler.

Hemen inceliyorum.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...