Jump to content

Win 7 De Görev çubuğu ögelerinin Grup Sorunu

Recommended Posts

Arkadaşlar ben 32 bit win7 professional kullanıyorum. Görev çubuğundaki ögelerin gruplar halinde görülmesini istemiyorum. Xp de olan benzer ögeleri grupla seçeneği gibi bir seçenek var ya onun gibi bir seçenek olsa hemen o seçeneğin tikini kaldırayım ki gruplar halinde gözükmesin. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim.

O dediğin windows 7 de zaten var görev çubuğunun üstünde sağ tıkla

gelen menüde bir yerlerde olması lazım şu anda xp kullandığım için tam olarak

yazamayacam ama ben gruplandırmayı win 7 de bir kaç sefer kaldırmıştım bu yolla

başlat çubuğu özellikler görev çubuğu düğmeleri kısmı hiçbir zaman birleşitrme kısmını seç kimse bilmiyomu bu basitçik şeyi?

Ben cevap yazarken istanbul82 vermiş tam olarak nerde olduğunu :good:

En iyisi ben el atayım alın resimler kendim yaptım

112.jpg

212.jpg

312.jpg

412.jpg

Şimdi anladınmı??

yok arkadaşlar benim sıkıntım bu değil ilginize çok tşk ederim ama konu bu değil

görev çubuğundaki programlar açtıüım sıraya göre gelsin. yani mesela msn açtım hemen yanına msn le ilgili pencereyi açıyor. internet sayfası açıyorum açtığım diğer internet sayfaları da hemen yanına açılıyor. yani açtığım sıraya göre sıralanmıyor.

yani xp de benzer ögeleri grupla seçeneği var işte o seçeneğin tikini kaldırdığımızda hangi programları açıyorsam o sırayla açılıyor. en son açtığımı en sona atıyor. ilk açtığımı ilk ve sırasıyla gelmesini istiyorum. programın türüne göre gruplamasını istemiyorum

Arkadaşım merhaba bendede aynı sorun vardı google da windows 7 de hızlı başlat diye bir arat derim videolu resimli bir şekilde anlatılmış bir kaç sitede reklam vermemek için sitelerin linklerini veremiyorum ama windows 7 de hızlı başlat diye arayınca kesin bulursun bende aradım yaptım çokta iyi oldu

Please register to see this content.

burada videolu anlatım var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...