Jump to content

Windows7 Den Media Player12 Yi Kaldırıp 11 I Kurma

kurtbey99

Recommended Posts

Arkadaşlar, Lütfen yardım edermisiniz? Uzun zamandır internette ve sitemizde Windows7 den Media Player 12 yi kaldırıp eski versiyon olan 11 i kurmak için bilgi arıyorum. Sitemizde net bir açıklama bulamadım. İnternette bulduklarımı uyguladım ama, Media player12 yi regeditten install dosyasını silip 11 i kurduğumda da yine 12 açılıyor.

Lütfen ustalarımız bir el atabilir mi? Acil... :clapping:

Aslında İsteğin Neden Anlamadım Güncel Olmak Daha İyi Arkadaşım Tabiki Zevk Meselesi :) Wmp11 deki Herşey 12'dede Var Ayrıca 12 De Daha Bir Çok Alternatif Bulunuyor...İnş İsteğin Olur Ama

Pek çok kişi eski WMPlayeri istiyor. Arayüzünü dahil, hiçbir yönünü sevmedim... :)

walla ben denemedim nerede hata aldın ?

Şimdi bu önerdiğin sitedeki ingilizce olan bilgiler, bazı türkçe sitelerde aynen anlatılmış. Onları denedim. Öncelikle system 32 içindeki ve WMP içindeki bazı dosyaları siilmem isteniyordu. SonraRegeditten install dosyasını falan silinecekti. Ondan sonra WMP 11 i kurun diyordu. Hepsini yaptım. Restart yaptım. Baktım Yine WMP 12 kurulmuş... Anlamadım.. Bir eksiklik var ama nerede bilmiyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...