Jump to content

Vodafone 15tl Lik Faturalı Hat Hakkında Soru.?

memin05_06

Recommended Posts

sa. Arkadaşlar aramızda vodafone cep avantaj vasıfelerinden herhangi birine üye olan var mi? Ben de almayı düşünüyorum da .. 15tl faturalı olan bana en uygun geldi ama, fatura tam 15mi gelir yoksa ekstra bi ücret daha alırlar mi?

kamu 30 tl 300 +300 600 dakika olana geçtim 2 sinde geçtiğim için hesap kesimi 21i imiş bu ay belli olacak 175 dakika veriyorlarmış tam bir ay olmadığı içinmiş buna dikkat etmek gerekiyor. Turkcell gibi oyun yaparlarmı bilemem de 3g si 45 gelmemiş 49.600 krs olarak gelmiş bu ay onu anlamadım .

Ben şimdi 15TLliğe geçtim de acaba bu tam olarak 15 mi gelir yoksa ekstra faturalı hat ücretlendirmesi felan olur mu onu merak etmiştim.

Sitesinde yazana göre ekstra bir ücreti yok arkadaşım alttaki küçük notlarada baktım..Ama Müşteri hizmetleriyi arayıp sormanda fayda var genede.

Sitesinde yazana göre ekstra bir ücreti yok arkadaşım alttaki küçük notlarada baktım..Ama Müşteri hizmetleriyi arayıp sormanda fayda var genede.

Dediğin gibi altta yazan yazılarda o geçmiyor. Ben bugün operatör değişikliğini yaptım. Bana sözleşme imzalattılar. İnş orada da böyle bir madde yoktur.. :) Genelde oralarda çıkar zaten.. :)

Ben şimdi 15TLliğe geçtim de acaba bu tam olarak 15 mi gelir yoksa ekstra faturalı hat ücretlendirmesi felan olur mu onu merak etmiştim.

YENI HAT ALIRSANIZ AYLIK 4.5 TL VERGI 9 AY BOYUNCA GELIR. YOK NUMARA TASIMA YA DA MEVCUT HATTINI FATURALI YAPARSAN AYLIK 15 TL GELIR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...