Jump to content

Xp Sp 3 Msn Hatası

Recommended Posts

2127oyb.jpg

bende bu hatayı alıyorum. İlerleme durumu % 99 a kadar geliyor Yükleniyor yazıyor. % 99 a geldikten sonra Geri Alınıyor yazısı geliyor. NEden böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

arkadaşım C:\Program Files\Windows Live\Contacts yolunu izle ve abssm.dll dosyasını sil tammdır... ;)

Problem orada işte C:\Program Files\ Klasörü içerisine Windows Live Dosyası açılmıyor tam % 99 a geldiği zaman GERİ ALINIYOR yazısı geliyor ve Geriye doğru sayıyor ve sonunda böyle bir hata veriyor.

% 99 a geldiği zaman Başlat Çubuğuna Windows Live Yerleştiriliyor fakat Geri Alınıyor sayımı başladıgı zaman Başlat Çubuğundaki de tekrardan siliniyor.

.: Paket İçeriği :.

# Windows Live Messenger 14.0.8089.726

# Extralar (Segoe UI Font, Live Call, Live Login, RichUpload, Contacs, XSuite vs.)

# Winamp ne dinliyorum eklentisi

# Aimp ne dinliyorum eklentisi

# Açılışta başlamaz.

# Reklamlar kaldırıldı.

# Sınırsız titreşim.

# Aynı anda 3 dosya paylaşımı sınırı kaldırıldı.

# Başlat ve Masaüstüne kısayol atar.

Please register to see this content.

herhalde işini görür...;)

Arkadaşlar birisi yardımcı olabilir mi vallahi kafayı sıyırmak üzereyim ya tutup bilgisayarı yere vuracam ya da bu msn yi yükleyecem. % 100 Tamamlandı yazıyor fakat pencereyi kapatması gerekirken GERİ ALINIYOR yazıyor. C:\Program Files\ Windows Live Dosyası içerisine kurulan alt dosyları tekrardan kaldırıyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Windows Live Messenger 2009 da böyle hata veriyor. Acaba yeni sürümü çıkacak filan deniliyordu ondan kaynaklanıyor olabilir mi bu problemin kaynagı ?

bende kuruluyorda noluyor. açılmıyor. onardan sistem dosyası sorunlu diyor. onar diyorum msdn girdilri var diyor temizleyimmi diyor evet diyorum ama temizleyemiyor. perfect uninstaller ile tüm kalıntılarını silip yeniden kurdum ama aynı hatayı veriyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...