Jump to content

Bilge Adam

Coaxial
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bilge adamda kurs fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Eğer bilge adama gidersem daha sonra nerelerde iş bulabilirim. Bilgisi olan arkadaşların biraz aydınlatmasını istiyorum. Teşekkürler.

BilgeAdam'a gitsen de kendini geliştirmedikçe iş bulamazsın.

Detaylı bilgi için : 444 33 30

günümüzde ilk sırada

1- Ne kadar tanıdığın var . hangi pozisyondalar bu önemli

2-Kendini ne kadar geliştirdiğin...

etrafımda iş bulanların kriterleri sadece 1 e uyan bile buluyo zaten 1 olmasa bulamıyo bulsada

amelelik..

Not : İstisnalar kaideyi bozmaz..

Edited by neskali

Bilge adam sadece isim eğitmenler gerçekten kaliteli fakat sizin çabanız olmazsa hiç bir anlamı yok . İş imkanı sizin becerinize kalıyor sadece egitm alıp iş bulacağınızı düşünürseniz yanılırsınız. ama derste kullanılan bilgisayarlar yetersiz tavsiyem kursa başlayacak arkadaşlar kendilerine kaliteli bir notebook edinsinler. sistem uzmanlıgı için en azından bu şekildeydi. gidecek olanlara simdiden hayırlı olsun

yorumlara karşı sıkma canını kardeş...microsofttan sertifika al kariyer.net ten bile bulursun iş...

Yanılıyorsun dostum microsoft sertifikasını her gidene vermyorlar ekstra para ödüyorsun ing sınava giryorsun kazanırsan sertifikayı veriyorsun iş imkanıda dedin kadar kolay deil

arkadasinin yanlisi olma ihtimali cok yuksek dun Yazılım ve Veritabanı uzmanlığına yazıldım istabul fiyat 9800TL civarlarinda tabi bircok indirimden sonra fiyat degisiyor. Izmir bolgesi yani acildigi icin bir %50 kampanyalari var ve daha sonrada kenileri ozel indirim ve vadeler uygulayarak neredeyse kabul edemiyeceginiz bir odeme plani haline getiriyorlar. kurstan cikinca is bulma durumu derken kursta ogrendiklerinle kalmayip eklemeye devam edersen kendine zaten Bilgeadamin ogrencilerine ucretsiz danısmanlık yapan bir Kariyer noktası birimi var henuz gorusmedim ne yaparlar bilmiyorum ama bu sozlesmelerinde yazanlardan.. egitimi alacaginiz yerden cok egitimi verenler cok onemli bir kursa basvurmadan once bunu dikkate alın eger mumkunse dersinize girebilecek genel eğitmen isimlerinin birkacini alip aratirmanizi yapin. sonucta bilgeadam piyasa standartlarinin uzerinde bir fiyat cekiyor ve buna degip degmyecegini henuz gormedim ama baslangic asamasında herturlu bilgiyi vermekten kacinmadan yardimci oldular bana ve bende bunu dikkate alarak kaydımı yaptırdım...

• 2 years yıl...