Jump to content

Usb Klavye Format Atmak

cenkobay
 Share

Recommended Posts

şöyle anladım bilgisayarınız ps2 girişinde problem var ve siz mecburen usb klavye ile mecbur xp yüklemelisiniz ben böyle anladım eğer böle birde biostaki ayarları desteklemiyorsa şunu tavsiye ederim hocam siz bilgisayarınızda bulunan harddiski başka bir bilgisayara takıp diğer harddiski iptal edin xp yüklemesinini başlatın xp de ilk bolumde dosyalar kopyalanma işlemi biter ve yeniden başlarsa bilgisayar pc den harddiskinizi sökün ve kendi kasanıza yerleştirin başımdan geçmiş bir olay ve ben böyle kurtulmuştum umarım sorununu halletmişsindir halolmamış ise bu sana çözüm olur dileğim bu

kardeş anladım sağol.ntfs biçimlendirdenden xp dosyaları kopyalandıktan sonra mı sökecem

bir de biosa nasıl girerim.p2/s portu tamir olur mu

pc açıkken biosa girilir mi.pc açıkken format olur mu

Edited by cesmi

kardeş anladım sağol.ntfs biçimlendirdenden xp dosyaları kopyalandıktan sonra mı sökecem

bir de biosa nasıl girerim.p2/s portu tamir olur mu

yeniden başlatıyo ya format atarken kapanınca sök harddiski kendi pc ne tak

• 3 hafta sonra ...

şöyle anladım bilgisayarınız ps2 girişinde problem var ve siz mecburen usb klavye ile mecbur xp yüklemelisiniz ben böyle anladım eğer böle birde biostaki ayarları desteklemiyorsa şunu tavsiye ederim hocam siz bilgisayarınızda bulunan harddiski başka bir bilgisayara takıp diğer harddiski iptal edin xp yüklemesinini başlatın xp de ilk bolumde dosyalar kopyalanma işlemi biter ve yeniden başlarsa bilgisayar pc den harddiskinizi sökün ve kendi kasanıza yerleştirin başımdan geçmiş bir olay ve ben böyle kurtulmuştum umarım sorununu halletmişsindir halolmamış ise bu sana çözüm olur dileğim bu

yukarıdaki yöntemi yaptım.mavi ekran hatası aldım.nasıl format atacam pc ye.biosa bir girebilsem.acaba anakartta p2/s girişi tamir olur mu

PS/2 KLAVYE GİRişi bozulanlar(anakartaki girişi,kasanın arkasıdaki giriş) şunu yapın;

ben anakartı 2006 da yeni almıştım.

yani son 5-6 senenin anakartlarında kesin çözüm şudur,bios pilini söküp takın..o kadar

çünkü usb klavye cd boot etmiyor, biosa girip usb girişleri enable yapamıyordum.

yani xp kuramıyordum.

şimdi usb klavye kullanıyom.bios pili söküp takınca biosta usb klavye enable oldu.

1 hafta sonra olayı çözdüm.bilginize

Ben kendi yapım orjinal xp dvd ile ne klavye nede normal maus girişi olmayan bir sata pc ye usb klavye + maus ile format attım sorun olmadı.Gayet herşey tıkır tıkır çalışıyor.Saygılarımla.

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...