Jump to content

TTNet'le Limitsiz İnternet İlk 5 Ay 15 TL

pc-se7en

Recommended Posts

20100505042000_ttnet.jpg

TTNET, EVET platformu ile tüketicilere sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında internet keyfini sınırsız yaşamak isteyenler, NETLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay ayda sadece 15 TL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET’in 2010 yılında “EVET, TTNET’le Her şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni dönem, avantajlı kampanyalarla devam ediyor. İnternetin sınırsız dünyasını özgürce yaşamak isteyenler, 24 ay taahhüt vererek NETLİMİTSİZ paketiyle 8 Mbps’e kadar hızlı internete ilk 5 ay, ayda 49 TL yerine sadece 15 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

İnternette avantajlı fiyatlarla müzik, film, oyun keyfini sınırsız yaşamak isteyenler için bir ilk olan bu kampanya kapsamında kullanıcılar, TTNET’in sunduğu zengin servislere de ücretsiz sahip oluyor. Abonelere, ev veya işyerleri dışında güvenli ve hızlı internete erişebilecekleri oteller, havaalanları, kafeler gibi binlerce noktada geçerli yüzlerce dakikalık TTNET WiFi paketi, 6 ay boyunca yüzlerce PC oyununa erişebilecekleri TTNET Oyun Platinum üyeliği ve zengin arşivinde sınırsız müzik dinleme olanağı sağlayan TTNET Müzik paketi ücretsiz sunuluyor.

TTNET’in kampanyası kapsamında ayrıca, dileyen aboneler ayda 1 TL’ye kablolu ya da 2 TL’ye kablosuz modem sahibi olabiliyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler 30 Haziran 2010 tarihine kadar 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden veya tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve Bayilerinden, PTT'lerden ya da www.ttnet.com.tr ’den başvurularını gerçekleştirerek abone olabiliyor.

Şimdi bir şey derdim ama, yakışmaz. Hıyar herifler bir ay içerisinde download miktarı 15 GB'ı geçince hızınızı 512 Kbps'ye düşüreceklerini neden söylemiyorlar?

Şimdi bir şey derdim ama, yakışmaz. Hıyar herifler bir ay içerisinde download miktarı 15 GB'ı geçince hızınızı 512 Kbps'ye düşüreceklerini neden söylemiyorlar?

Değerli kardeşim gördüğün gibi adamların içi dışı para olmuş

512 ye düşse yeter valla normalde 8 e kadar hızlı tarifesindeyim 16 gb ı geçmeden önce normalde 2 kadar gelio,15 i geçince 512 yerine hızım 250 küsürlere kadar düşüyor:S ttnet bir illet :S

512 ye düşse yeter valla normalde 8 e kadar hızlı tarifesindeyim 16 gb ı geçmeden önce normalde 2 kadar gelio,15 i geçince 512 yerine hızım 250 küsürlere kadar düşüyor:S ttnet bir illet :S

Ben direk sözleşmesiz aldım çünkü hızı alacağım kesin değil

Ben de lafın gelişi 512 dedim zaten. 512'yi görmüyorsun bile.

Evet :D

hiç değilse 1Mbite düşsünde hepimiz faydanalım demi :)

ayrıca 8Mbit demiyo 8Mbite kadar diyo çevremde çok kişi aldı bunu bi arkadaş bir iki kere 6Mbiti gördüm daha hiç 8 görmedim dedi, ablamda kullanıyo ablamsa daha 4Mbiti göremeyenlerden :D

ttnet hala telefon aboneliği olmadan abonelik vermiyomu

hayır vermiyo ayrıca benim oturduğum bölgede 2 mb den yukarısını desteklemiyo

Arizona çölünde oturmuyorum İstanbul Avrupa yakası merkezi bi yer yanlarımızda koskoca lüks

siteler vs...

Aslında TTneti Tüketici hakları mahkemesine vermek lazım bu tarife ile ilgili . NETLİMİTSİZ adı üzerinde limit yok şeklinde algılıyor insan eğer bunlar Türkçe`yi başka bir ülkede öğrenmedilerse burda tamamen art niyet var demektir ki bende bu olaya şahit oldum netlimitisiz paketi meğer limitliymiş :) Kimsede sesini cıkarmıyor bu olaya bu paketi kullanıyor olsaydım kesinlikle hakkımı bu sekilde arardım ben . Kolay gelsin herkese

hiç değilse 1Mbite düşsünde hepimiz faydanalım demi :)

ayrıca 8Mbit demiyo 8Mbite kadar diyo çevremde çok kişi aldı bunu bi arkadaş bir iki kere 6Mbiti gördüm daha hiç 8 görmedim dedi, ablamda kullanıyo ablamsa daha 4Mbiti göremeyenlerden :D

evet online işlem merkezinden yapmaya çalışıyorum santral desteklemiyor diyo türk telekom'a gidiyom soru sormadan kontrol etmeden veriyo bu nasıl iş anlamadım

ttnet hala telefon aboneliği olmadan abonelik vermiyomu

evet veriyor

sizce hangi tarifeyi almalıyım kotalıda benım 2 yıllık sözleşme doldu yalnız ttnette cok kampanya var sizce hangisi en iyi fiyat ve hizmet açısından ?

en iyisi kampanyasız

Onların hiçbirşey vereceği yok. Evet 8 Mbps ye kadar yazmışlar ve 1 Mbps verdiklerinde razı olup hak talep edilmesin diye de gerekli açıklamaları yapmışlar. Tabiki bu insanların anlayacağı şekilde değil. Tek bildikleri telefon numaranızı almak ve hattınız desteklemiyo demek. Bununla da kalmayıp özel firmalara ya da interneti düzgün vermek isteyen firmalara kendi fiber optik kablolarını kullandırmayarak insanları bu rezil çatısında sömürerek kendi sömürgesinin dışına çıkarmamak. Benim şahsi fikrim telekomun fiberoptik kablo tekeline devletin bir el atması gerektiği. Telekom fiberoptik benim sadece askeriye kullabilir diyor. Devlette kablolarının geçtiği toprak benim diyemiyor. Bu internet işi; tüketiciyi koruyan devlet kurumları gezerse, ilgilenmezse düzelmez bence.

Ayhan bence memnun kalmak istiyosan ve superonline telcom fiberinternet dağıtımı yapan bölgelerin birindeysen git 10 mbps fiberinternet limitsiz al aylık 49 lira ya da bütçene göre seçenekleri var. Telekomun verdiği hiçbir hizmeti tavsiye edemeyecem.

Tivibu çıkardı güya telekom limitsiz interneti dünyanın parası gidip insanlar digiturk yada dsmart alır

8 Mbps ya kadar dedi. 2 nci gün aradım bu neden 1 mbps dedim o zaman kampanya yapın diyin 1000 mbps ye kadar verin 2 mbps

Hattınız 4 mbps destekliyo dediler. 8 mbps paketimiz var limitsiz net 8 mbps şu kadar para dediler (madem desteklemiyo nasıl öneriyo bu hızı net olarak)

Anlayacağınız herşey ortada :)

superonline'da sanki iyi mi. al birini vur ötekine limitsiz diyo i....eler dönüp ttnetin kampanyası gibi 50mb'a kadar download sonrasında 512'ya düşürüyorlar. ulan olacak işmi 10 mbit'ten 512'ya yazıklar olsun. döşediğiniz kablolara ihanet ulan bu. birde modem iteliyorlar tabii yanında. Büyük ihtimal kendi adsl modemimizde uymayacaktır superonline sistemine.

ARKADASLAR KAMPANYALAR HEP AYNI ISTERSENIZ LIMITLI TARIFE ICIN (4GB)12 AY 19.90 DAHA SONRA 29.00 TL ISTERSENIZ 12 AY 34.99 DAHA SONRA 49.00 TL ODUYORSUNUZ YADA 8 AY 15.99 (4GB) DAHA SONRA 29 TL LIMITSIZ TARIFE ICIN 8 AY 33.99 DAHA SONRA 49 TL

TABI BUTUN KAMPANYALARDA 15 GB SINIRI WAR ARTI OLARAK EN DUSUK EW TELEFONU UCRETI 19.90 YALIN ADSL CIKACAK FAKAT INTERNET FATURANIZIN UZERINE 16 TL EKLENICEK VE TELEFONLA GORUSME OLMAYACAK ONA KADAR 19.90 ODERIM 100 DK SEHIR ICI SEHIRLER ARASI KONUSURUM ARTI AKSAM 7 SABAH 7 HER AY 50 SAATLIK TAFIDEN YARARLANIRIM VE DIGER INTERNET SAGLIYACILARINA GELINCE TTNET TEN PORT KIRALIYIP TEKRAR KIRAYA VERIOLAR KIRACININ KIRACISI OLMAZ ARKADASLAR KESINLIKLE OZEL KULLANMAYIN TTNET TE CALISTIGIM ICIN DEMIYORUM AMA BEN KULLANMAM ACIKCASI SMILE ADSL MALTEPEYE FIBER DOSUYOR GORUCEM BEN ONLARI :)

TELEKOM VE ADSL SORULARININZ ICIN I0216 473 50 40 YADA 444 0375 DEN DETAYLI BILGI ALABILIRSINIZ 39 NOLU TURKTELEKOM BAYI IST KARTAL

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...