Jump to content

Avg Katılımsız Kurulum

Recommended Posts

arkadaşalr avg 9,0 antivirus katılımsız yapmak istiyorum ama toolbar kurmadan Repackager 9 ile yaptım aktılımsız msi ama kurduktan sonra hem dili ingilizce hemde bazı bileşenleri eksik yani tarama kısmında e post spam sypware gibi bileşenler görükmüyor sadece tara var ve dil ingilizce olmuş ben bileşen kaldırmadım dillerle iligli winrarla yapacam parametresi yok toolbar kurmadna nasıl yapacma onu düşnüyorum yardımcı olaiblirmisiniz arakdaşalr

Repackager ile de yapabilirsin daha kolay olur.Önce Avg yi kur Sonra RevoUninstaller ile komple bi temizle. Eğer artıklar kalmışsa repackager böyle hatalar yapabiliyor.daha sonra process etmeden önce avg yi aç dili türkçe olarak seç.Crack falan onları hallet daha sonra process e bas böyle hepsini halledersin. Unintall.exe ve .dat dosyalarını da exclude et

• Editor
blackman12 bu konuda yardımcı olabilirmisin ?

arkadaşım AVG'nin katılımsız parametresi şu şekildedir :

öncelikle AVG setup dosyasında sağ tıklayıp Winrar yada 7zip ile klasöre çıkartacaksın, daha sonra AVG dosyalarını içinde bulunduğu klasör içinde bir bat dosyası oluşturacaksın... bat dosyasına aşağıdaki parametrelerden istediğini yazacaksın, son olarak Winrar ile SFX haline getireceksin... oluşturduğun AVG katılımsız çalışmasının daha profesyonel olmasını istiyorsan SIM kullan...

olduğu gibi kurulmasını istiyorsan aşağıdaki gibi (kurulumdan sonra otomatik restart atar)

avgsetup.exe /HIDE[/CODE]

AVG Toolbar olmadan kurulmasını istiyorsan aşağıdaki gibi (kurulumdan sonra otomatik restart atar)

[CODE]avgsetup.exe /HIDE /NOAVGTOOLBAR[/CODE]

AVG Toolbar olmadan ve otomatik yeniden başlatma olmadan kurulmasını istiyorsan aşağıdaki gibi

[CODE]avgsetup.exe /HIDE /NOAVGTOOLBAR /NORESTART[/CODE]

ayrıca benim hazırladığım AVG Internet Security Türkçe v9.0.814 katılımsız çalışmama da aşağıdaki adreste bulabilirsin... ;)

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=139541&st=0&p=794584entry794584[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...