Jump to content

Call Of Duty 5 World At War

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

Call Of Duty 5 World At War ' ı Yükledim Siyah Ekran Hatası Yaşıyorum... Ses Var Görüntü Yok TreYarch.bik Dosyasını Silin Diye Gördüm Her Yerde İşe Yaramadı... Bilen Varmı.

Ben Bunu Kopyalamıştım DVD RW kırılmıştı Şimdi DVD ' den Yaptım Problem Kalktı Ama :) Siyah Ekran Hatası Ortaya Çıktı Her Yerde Gördüğüm Bi Çözüm Var 'TreYarch.bik' Dosyasını Silin Demişler Sildim Ama Fayda Etmedi.. :S

Yardım Edin Lütfen Siyah Ekran Hatası Alıyorum Oyuna Giriyor... Ses Var Görüntü Yok !!

Yokmu Anlıyan Bekle Bekle Sıkıldım Lütfen Yardım...

Ya Lütfen Yardım Edin Ya SAbahtan Beri Bekliyorum...

Lütfen YArdım !!..

Eğer daha önce yükleyip oynadıysan DVD kopyalamayı tam yapamamışsın. Video dosyalarını eksik kopyalamıştır. İlk defa kuruyorsan ekran kartın yetmiyor demektir. Başka da bişi gelmiyor aklıma.

Ardarda ileti atmayınız.

TreYarch.bik dosyasını silmek ne işe yarayacak ki? Oyun açılırkenki video dosyası değil mi o?

Sorunun ekran kartınızdan olma ihtimal yüksek, bence. Ekran kartınız Shader Model 3 destekli mi, ona bir bakın.

Ardarda ileti atmayınız.

TreYarch.bik dosyasını silmek ne işe yarayacak ki? Oyun açılırkenki video dosyası değil mi o?

Sorunun ekran kartınızdan olma ihtimal yüksek, bence. Ekran kartınız Shader Model 3 destekli mi, ona bir bakın.

Bu Dediğiniz Yere Nasıl Bakıcam Yardımcı Olursanız...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...