Jump to content

İŞletİm Sİstemİm ÇÖkÜyor

tipoti

Recommended Posts

ARKADAŞLAR DAHA PC PARÇALARIMI DENEMEDIM ZATEN AYNI ZAMANDA TEKNIK SERVIS SEFIYIM BELKI SIZINDE BASINIZA GELMISTIR KISA YOLDAN COZUME ULASMAK ISTEDIGIM ICIN KONU ACIYORUM ZATEN CUNKU İŞTEN CIK EWE GEL YETISMIYOR NYSE SORUNUM ŞÖYLE BIRSEY DAHA DUN YENI FORMAT ATTIM PC YE 2 GUN GECTI MAVI EKRAN NEYSE DUN TEKRAR KURDUM SABAH ACTIM YINE MAVI EKRAN WARSA BASINA GELEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM

DDR2 800 MHZ RAM I DE YENI ALMISTIM AMA ONADA BAKARIM TESEKKURLER

yeni de alsan yanında 667 filan bir ram varsa uyumsuzluk yapabiliyor çünkü ram hızını düşük olana ayak uydurmaya çalışır + 0 da olsa anakart ile uyumsuzluk yapabiliyor özellikle amd lerde

yok ıntel core2duo kullanıorum tek ddr2 800 mhz ram takılı baskada yok uzerınde nıye boyle bıse yapmaya basladı delırıcem ya :@

mem test ile kontrol et kırmızı işaretler çıkıyorsa anakartın ram slotunu 0 zımpara ile çok hafif zımpara çek içindeki pinlere işe yarıyor çoğu zaman

şlemci sıcaklığı kaç bu arada

işlemcı sıcaklıgına bakmadım ama dun chıpset bıraz fazla sıcak gıbıme geldı bu aksam gıdınce komple sokucem zaten

bu arada memtest programının full surumunu nerden bulabılıım

alsana çok işine yarayacak kendi yapımım teknik servis cd si eğer kotalı değilse mutlaka indir hiren içinde hepsi var ram test cpu stres testi ,hdd test herşey var

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=137846[/CODE]

1172.jpg

1160.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...