Jump to content

Pmyo Ile Alakası Olan Var Mı?

memin05_06

Recommended Posts

Kardeşim kendim girmedim ama kardeşlerim girdiler bu sınava ve polis oldular onlarla uğraşurken biraz bilgim oldu. Yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

Ben şahsen tavsiye ederim.

Mülakatı kazandıktan sonra sınava giriyorsun. Alacakları sayı belli olduğu için o sayıya kadar olanlar asıl kazananlar oluyor ondan sonrakilerinde belli bi kısmı yedek oluyor . Sağlıktan elenen, kazanıpta gelmeyen vs. vs yerine ise yedek kazananlardan sırasıyla alınıyor.

Arkadaşım ben ordayım sakın ama sakın tercıh yapma bak onun yerıne sakarya meslek yuksek okulunu yaz daha ıyı bır halt yok burda :D ha ama gelırsen beklerım orası ayrı :D

Sen nerdesin Ankara'da mı?

Mülakatı kazandıktan sonra sınava giriyorsun. Alacakları sayı belli olduğu için o sayıya kadar olanlar asıl kazananlar oluyor ondan sonrakilerinde belli bi kısmı yedek oluyor . Sağlıktan elenen, kazanıpta gelmeyen vs. vs yerine ise yedek kazananlardan sırasıyla alınıyor.

Anlamadım hangi sayıya kadar? Bi sınav yapıyorlar ondan 70 üzeri alman gerekiyor. Bi onu biliyorum.

Alınacak öğrenci sayısı sınavdan önce açıklanıyor şu kadar erkek şu kadar bayan diye. 70 üzeri alman senin iyiliğin için. :) Baraj sınava giripte o belirlenen sayının son kişisinin aldığı puandır. Onun altı barajın altında kalmış oluyor anlayacağın.

Alınacak öğrenci sayısı sınavdan önce açıklanıyor şu kadar erkek şu kadar bayan diye. 70 üzeri alman senin iyiliğin için. :) Baraj sınava giripte o belirlenen sayının son kişisinin aldığı puandır. Onun altı barajın altında kalmış oluyor anlayacağın.

Çok teşekkür ederim kardeşim. İçimi nasıl rahatlattın bilemezsin.:)

Ne demek kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sana tavsiyem sayısal bölüm yapan kazanır sözeli herkes yapıyor. Başarılar dilerim. Allah gönlüne göre versin. ;)

Exi23 ben sana demedim mi abi kesinlikle giremezsin de şuna diye ??

memin05_06 sen de polis olursan .. :)

İnşallah olursun :D

Bir sorum daha var. Laptop serbest mi? Bir de kaç haftada veya ayda bir izne gönderiyorlar?

Hee serbest. Golf sopanı da ******ür :D Golf oynarsın :D

Okuldan okula ve yöneticiden yöneticiye değişir laptop meselesi. Bizimkiler okulda kullanmadıkları için böyle bir durumla karşılaşmadık ama kardeşim arkadaşının kullandığını söylüyordu. İzinler bayramlarda okul izin verirse ve 15 tatil denen yarıyıl tatili onun dışında mazeretin düğün, nişan, (Allah etmesin) ölüm olmadıktan sonra izin yok. Bayramlara bile göndermedikleri oluyordu.

Okuldan okula ve yöneticiden yöneticiye değişir laptop meselesi. Bizimkiler okulda kullanmadıkları için böyle bir durumla karşılaşmadık ama kardeşim arkadaşının kullandığını söylüyordu. İzinler bayramlarda okul izin verirse ve 15 tatil denen yarıyıl tatili onun dışında mazeretin düğün, nişan, (Allah etmesin) ölüm olmadıktan sonra izin yok. Bayramlara bile göndermedikleri oluyordu.

Olm sen nerden biliyosn la bu kadar ? :) Senin mesleğin farklı değil mi ?

Olm sen nerden biliyosn la bu kadar ? :) Senin mesleğin farklı değil mi ?

Evet farklı ama kardeşlerim okudu ordan biliyorum İsmail. :)

Sen bi atlamasana ordan yaw..!

Şşiişşttt sakin ol genç adam. :) İsmail bir dost. ;)

O bir dost değil ..!

O bir Kardeş, Kanka(yeni moda kelime) ...

Ve en önemlisi de O bir Emmioğlu :))

Sen bi atlamasana ordan yaw..!

:D Sana mı sorcam lan

Kardeşlerin memnun mu peki ?

Exi'm bişey olmaz ya, bu bebe de benim kardeşim :)

bence biraz polis :)

cep telefonu laptop vs goturemezsin sen kendini askere gidiyomus gibi hazırla

torpilli asker gibi

ama golf sopanı gotur kesinlikle :)

Dediğim gibi laptop konusunda belli olmaz ama gündüz kullanım dışında akşamları sınırsız cep telefonu kullanımı. ;)

O bir dost değil ..!

O bir Kardeş, Kanka(yeni moda kelime) ...

Ve en önemlisi de O bir Emmioğlu :))

Ulennnn yavvv ben de diyom şimdi karışacak ortalık. :D

:D Sana mı sorcam lan

Kardeşlerin memnun mu peki ?

Exi'm bişey olmaz ya, bu bebe de benim kardeşim :)

Tamam şimdi oldu İsmail. Evet memnunlar şimdi ikisi de polis. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...