Jump to content

Satılık Lg Laptop 750 Tl

memin05_06

Recommended Posts

Model : LG E500 - K.APGWT

İşlemci : Core 2 Duo T7250 2.0 Ghz

- 2 GB Hafıza (Ram) : 2048 Mb

- DDR II 667 Maksimum Hafıza (Ram) : 4096 Mb

- Hafıza (Ram) Slotları : 2 Adet

- Sabit Disk : 160 Gb (5400 Rpm)

- Ekran : 15.4 ( 1280 x 800 WXGA - Parlak Ekran )

- Ekran Kartı : ATI Mobility Radeon X2400 XT Paylaşımlı 256 Mb

- Ses Kartı : 24 Bıt Hıgh Definition (5+1 ses sistemi destekliyor)

- Optik Sürücü : DVD Super Multi DVD-R/RW Combo

- Ethernet : 10/100 Mbps

- Portlar : 4 x USB 2.0 S/PDIF(Coaxial) 1 x RJ-45 Ethernet 1 x RJ-11(Modem) 1 x Mikrofon Girişi 1 x Kulaklık Çıkışı 1 x IEEE-1394 FireWire (4-pin)

- Pil Tipi / Pil Ömrü : Li Ion 6 Cell - 3 Saat

- Kamera : Var

- Ağırlık : 2.75 Kg.

- Kablosuz Ağ : 802.11 a/b/g

- Bluetooth : Var

- İşletim Sistemi : Orjinal Msdn Windows 7 Professional

- Garanti : 1 ay sonra bitecek

Ek olarak 45 TL değerinde çok sessiz soğutucu hediye edilecektir. Bir de bilgisayarda kurulu olarak Orjinal Office 2007 verilecektir. İstenirse satış öncesi laptopa format atılacaktır.

5997.jpg

5952.jpg

5961.jpg

5975.jpg

Aynı laptoptan 1 sene kullandım, LG'yi ilk alırken düşünmüştüm, acaba sorun olur mu ? Tanınmadık bir laptop markası diye. Ama özellikle teknik servisi ASUS'tan 10 kat daha iyi ;) Yazılımcıyım, benim 1 sene kahrımı çekmişti LG K.AGPWT, sağlam makina.

güzel makineye benzio...

garantisi devam ediyor mu?

Evet 1 ay daha garantisi mevcut. İstersen garantiye ******ür istediğini yaptır ama yaptırılacak bir yanı yok zaten. Ben garantiye bir kere ******ürdüm onda da Webcam'i değiştirdi (yazılım uyumsuzluğundan dolayı), bir de DVD-writerini değiştirdi (bozulduğundan değil sadece ses çıkartıyor diye). Bir de laptopun içini komple temizledi. Isınma problemi yaşamasın diye.

Emin ben kardeşim için almayı düşünüyorum ama o oyun oynamak istiyor. Bunda pes, nfs gibi oyunları oynayabilir mi ?

Şuan PES 2010 oynuyorum zaten. NFS'den de birkaçını oynamıştım ama hatırlamıyorum. 1-2 sene önce oynamıştım. Sadece GTA IV'ü zor kaldırıyor.

Şuan PES 2010 oynuyorum zaten. NFS'den de birkaçını oynamıştım ama hatırlamıyorum. 1-2 sene önce oynamıştım. Sadece GTA IV'ü zor kaldırıyor.

PES 2010'u 4 Joystick ile bile oynayabiliyorsun :) Her ne kadar yenilsek te :D

Peki kaç senelik bu laptop? Dh' de ısınma sorunundan falan bahsedilmiş. Biraz araştırdım genel görüş nedir diye de .

PES 2010'u 4 Joystick ile bile oynayabiliyorsun :) Her ne kadar yenilsek te :D

:D iyiymiş o zaman. Sen yükseltmek için mi satıyorsun?

Peki kaç senelik bu laptop? Dh' de ısınma sorunundan falan bahsedilmiş. Biraz araştırdım genel görüş nedir diye de .

Yaklaşık 2 senelik. Isınma sorunu bende de oldu fakat o donanımsal değişmiş. Ben servise ******ürdüm adam 5 dk içinde içini komple temizledi. Bilgisayarda farkı anlaşılacak kadar hızlanma oldu. Temizledikten sonra bilgisayarı 1 gün açık bıraktım denemek için. Fakat hiç ısınma yapmadı. Eskiden soğuk havalarda klavyenin üstünde elimi ısıtıyordum. :) İçi temizlenmesi gerekiyor belli periyotlarda dedi servis.

Ben satmıyorum Exi'm. Yukardaki LG'den bahsediyorum :)

Şimdi ben PMYO ya gireceğim inş. O zaman da bana laptop lazım olmayacak. Okul bittikten sonra da zaten işimiz elimizde olacağı için. Eve masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. BU laptop da o zamana kadar boş boş evde durmasın diye:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...