Jump to content

Zamanlama Ile Dosya Açma

cihat95

Recommended Posts

arkadaşlar ben jdownloaderi kullanıyorum. çoklu dosya indirdiğim zaman ve evde olmadığım zamanda bilgisayarı açık bırakıp dgidiyorum. Evde olduğumda dosyanın her bir partı indikten sonra jdownloaderdeki tuşla modeme reset atıyorum . ama ben bunu evde olmadıım zamanalarda da olmasını istiyorum. mouse kordinatlarını kauydeden programı kullandım ama ıonu nasıl istediğim vakit çalıştıracaımı bulamadım. kısacası bir dosyayı belirediğim zamanlarda çalıştıracak program arıyorum. ??? şimdiden teşekkürler.

jdownloaderın kendi macro kaydetme özelliği var resimdeki bölüme gelirsen "Tekrar bağlan betiği yarat" kısmına tıkla ve normal tarayıcıdan modem arayüzüne girip oradaki menülerden birinde olmalı "yeniden başlat" diye modemi yeniden başlat

yeniden başlayıp nete tekrar bağlandığında jdownloaderı kaydedip kaydetmeyeceğini sorar kaydet onu ayarlardan da tekrar bağlan ayarlarını yap işlem tamamdır.

qnlk48.png

jdownloaderın kendi macro kaydetme özelliği var resimdeki bölüme gelirsen "Tekrar bağlan betiği yarat" kısmına tıkla ve normal tarayıcıdan modem arayüzüne girip oradaki menülerden birinde olmalı "yeniden başlat" diye modemi yeniden başlat

yeniden başlayıp nete tekrar bağlandığında jdownloaderı kaydedip kaydetmeyeceğini sorar kaydet onu ayarlardan da tekrar bağlan ayarlarını yap işlem tamamdır.

qnlk48.png

tamam. ben o ayarı yaptım zaten. benim demek istediğim o yeniden başlat butonuna otomatik olarak süreli basmak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...