Jump to content

Hp Cq61 W7 Problem

Recommended Posts

slm arkadaslar hp cq61 makınamda w7 home basic war bunu XP e cevırmek istiyorum notebok tam hard dısklere gelıp işlem yapılacağında mavi ekran hatası weriyor bıostan baktım acaba IDE AHCI ayarları warmı die ama yog birde dikkatimi çeken bişi oldu biosta win7 yazıo ve pasif durumda değiştiremiosun ACİL yrdmlarınızı bekliiyorum saaygılar

amcam bilgisayarcı.bi kerede o bi hp notebook ta boyle bi sorun yaşlamıştı.bi xp cd sinin içine hp nin sitesinden bişi entegre edip dene di oldu

sende bi hp nin sitesine bak, entegre edilecek bişi varsa entegre edip dene

aynı sorun ile bende ugrasıyorum ve benim cihazda cq61-330et hp ile yazısmaya devam ediyoruz. sorun chipsetle ile ilgili eminim. Cünkü chipset driverini kuramıyorum. daha önce kurdum fakat şimdi kuramıyorum. Everest ile taradigimda anakart chipset bilinmiyor yazıyor. bu siteden eset 4 katılımsız indirip kurdum. sonra çekirdeğe ulaşılamıyor dedi ve ondan sonra bir daha bilgisayarım kendine gelemedi. Bilgisayar çok ısınıyor benim senin sıcaklık durumu nedir.

ben daha makınayı kullanamadım w7 istemediğim için xp ye cewırmeye calısıyorum zannedersem makına w7 lısanslı oldugu ıcın bıosta bır bolumde w7 yazıo ama pasıf durumda daha once acer makınam wardı ona hıc bır sekılde format atamıyordum onun bıosunda ıde olarak bır bolum wardı onu ahcı ya cewırdım olay cozulu bu makınaya ıse mudahele sansım yog konu ıle ılgılı bılgısı olan arkaslardan yrdm beklıyorum saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...