Jump to content

Laptop Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum!..

djyalnizasik

Recommended Posts

2 gb ve üzeri ram ( asgari )

1 gb ekran kartı ( harici )

2.0 ve üzeri işlemci ( çift çekirdek )

250 gb hdd

5-6 program birden çalışacak ve beni kasmayacak şekilde birşey arıyorum

bu özelliklere sahip yeni makina alanlar

veya tavsiye edebileceğiniz bi ürün varmı

sıfır tercihimdir

yorumlarınız bekliyorum

ilginize şimdiden teşekkür ederim

1.

Acer

dual core 2.10 işlemci

2048 ram

356 ekran kartı

t4300

160 gb hdd

2 aylık makina

1000 tl ye alınmış

tanıdık bana 850 ye bırakıyor

Toplantı cafesinde müşterilere kullanım amaçlı alınan bir makine dir

kullanan varsa yada özelliklere bakarak fiyat belirleyebilecek yorumlarınız bekliyorum

2.

ASUS İNTEL 7100 ÇİFT Çekirdek

2048 ram

256 harici ekran kartı

2 yıllık makine

120 hdd

700 tl?????

fiyat varmı aklında maksimum kaç para verebilirsin. aynı özelliklerde sonyler 3000 4000 acer lar 1300 1500 tl fiyat soylersen arkadaşlar iyi tavsiyeler verebilirler

Geçtiğimiz ay DELL Inspiron 1564 aldım. Aradığın özelliklere sahip, tavsiye ederim.

DELL Inspiron 1564 modelinde birkaç çeşit var. hangisini aldınız. Bir de memnunmusunuz size göre eksi taraffları ve artı tarafları nelerdir?

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/109477/dell-inspiron-1564--gi33p33-.aspx[/CODE]

Bu modeli satın aldım. Şimdiye kadar herhangi bir eksisini görmedim. Çalışmasında bir problem olmadı. Karşılaşırsam tekrar yazarım buraya.

bunu neye dayanarak söylüyorsun kardeş???

tecrube ile sabit arkadaşım. dell malzeme kalitesi sistem uyumluluğu ile bayağı iyi. 3 senelik t4200 işlemcili ( core duo ) dell makine ile acer t9550 core2duo işlemcili makine autocad 2010 u aynı anda acar mı? aynı anda acıyor takılma yapmıyor gerisini siz düşünün dell rami 2 gb acer ın 4 gb.... dell 3. senesinde acer 3 aylık makine

o yuzden dell gibi sony gibi makineler daha iyi performans veriyor ve uzun ömürlü oluyorlar. niyetim acer ı kotulemek degil. ikisi de benim laptop um ve ikisinide denedim. şuan acer kullanıyorum ama dell in tadı başka idi. az asus az toshiba geçmedi zamanında performansta... param olsaydı hiç düşündemeden dell alırdım.

tecrube ile sabit arkadaşım. dell malzeme kalitesi sistem uyumluluğu ile bayağı iyi. 3 senelik t4200 işlemcili ( core duo ) dell makine ile acer t9550 core2duo işlemcili makine autocad 2010 u aynı anda acar mı? aynı anda acıyor takılma yapmıyor gerisini siz düşünün dell rami 2 gb acer ın 4 gb.... dell 3. senesinde acer 3 aylık makine

o yuzden dell gibi sony gibi makineler daha iyi performans veriyor ve uzun ömürlü oluyorlar. niyetim acer ı kotulemek degil. ikisi de benim laptop um ve ikisinide denedim. şuan acer kullanıyorum ama dell in tadı başka idi. az asus az toshiba geçmedi zamanında performansta... param olsaydı hiç düşündemeden dell alırdım.

kanka tecrübene güvenimiz tam da bende de İ7 işlemcili del studio 1557 var

ısınma sorunu oluyo ha rahatsız etmiyo performansı etkilemio ama vide convert ederken falan işlemci 82 dereceyi görüyo, ayrıca klavye de her an gümleyecek gibi duruyor...

3 aydır kullanıyorum teknik servisi de süper

ama uzun vadede nasıl olduğunu bilmiyorum

şunu merak ediyorum ben garanti uzatmak istesem nasıl oluyo kaç para tutuyo bilgin var mı?

v2-43575-1.jpg

http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-l500-1uu-l500-1uu-core-i3-330m-2.13ghz-4gb-320gb-15.6-512mb-hd5145-cam-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=43575[/CODE]

Worldcard kredi kartımın limiti kalmadığı için alamıyorum maalesef size de tavsiye ederim bir inceleyin isterseniz...

asus

Model : Asus K40IE-VX023O T4400-14"-2G-320G-NVD 512MB-WSt

İşlemci : Intel Dual Core T4400 İşlemci (2,2Ghz)

Yonga Seti : NVIDIA MCP79D

Ekran Tipi : 14" HD (1366x768) LED aydınlatmalı, Color-Shine, Asus Splendid Video Geliştirme Teknolojisi

Bellek : 2048 MB DDR3 1066Mhz Bellek;(2GBx1)

Sabit Disk : 320 GB 5400 RPM SATA

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 310M, 512MB DDR3

Ses Kartı : Dahili stereo hoparlörler, Altec Lansing ® hoparlörler, SRS Premium Sound

Optik Sürücü : 8xSuper Multi-Dual Yazıcı

Ağ Kartı : 10/100/1000

Kablosuz İletişim : 802.11b/g/N Kablosuz Bağlantı

Batarya : 6 hücreli (4400 mAh) Lityum-İyon (Li-Ion) pil

Genişleme : 3-1 Kart Okuyucu

Giriş / Çıkış : 1 x Mikrofon girişi, 1 x Kulaklık çıkışı, 1 x VGA(Mini D-sub 15-pin), 3 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI

İşletim Sistemi : Windows 7 Starter

Klavye / Fare : Türkçe Q , Touchpad, Optical Mouse

Boyutlar : 34.5 x 24.9 x 3.10~3.55 cm 2.40 kg

Dahili Web Kamerası : 0.3 Mega Pixel

fiyat:Kdv dahil : 1.193,22 TL

Please register to see this content.

Acer

dual core 2.10 işlemci

2048 ram

356 ekran kartı

t4300

160 gb hdd

2 aylık makina

1000 tl ye alınmış

tanıdık bana 850 ye bırakıyor

Toplantı cafesinde müşterilere kullanım amaçlı alınan bir makine dir

kullanan varsa yada özelliklere bakarak fiyat belirleyebilecek yorumlarınız bekliyorum

bir sitede en az arıza yapan laptoplar hakkında bir araştırma yazısı vardı her satılan 1000 laptop baz alınarak servise geri gelme durumuna göre en az arza yapma sırası 1. asus 2.toshiba.....böyle devam ediyordu

kardesim sana tavsiyem öncelikle islemci core 2 duo olmali 1 ikincisi change 6 mb olmali yani islemci onbellegi.artik ramını falan sen sec ekran karti falan.mesela bende senin gibi 1-2 hafta dusundum ve sonunda su urunu aldim lg-r580-uard5wt super 1 urun yok yok.tek kotu tarafi renk secenegi yok bende o eksigi stikerle kapadim. hayirli olsun...

LENOVA AL DERİM FİYATI HEM UYGUN HEM SİSTEMİ HIZLI ISINMA PROBLEMİ YOKTUR

VEYA BİR BASKA Bİ ÜRÜN ALICAKSAN SATABİLİRİM

metrobilgisayar.com.tr burdan bakabilirsin

fiyatda yardımcı olur

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...