Jump to content

Aşkım

bitlilimon

Recommended Posts

Yau G-3 mermisi , Bixi şeriti , el bombası, havan mermisi, uçaksavar mermisi ve tank mermisi ile yazı yazanı gördüm de bunu ilk defa görüyorum :D Bu Mehmetciklerimin hiç mühimmatı yoktu galiba son çare bunu buldular :D Allahtan "Canım Anam" yazmadılar, bütün bölük yerlerde :lol:

Abi bende karda yazmıştım aşkım die sonra da araba spotlarıyla ışık verip 4 .kattan çektim ama bunun gibisini ilk kez görüyorum vallahi helal olsun...

Bizim böyle gösterişle işimiz olmaz.Süslü laflar bizim işimiz değildir biz bir bakışla bir tebessümle hiç ummadığınız anda yaptığımız bir süprizle anlatırız sevgimizi ve bunlardan daha değerli ,daha akılda kalıcı olur..

Bizim böyle gösterişle işimiz olmaz.Süslü laflar bizim işimiz değildir biz bir bakışla bir tebessümle hiç ummadığınız anda yaptığımız bir süprizle anlatırız sevgimizi ve bunlardan daha değerli ,daha akılda kalıcı olur..

Hani derler ya, lafla peynir gemisi yürümez diye. O misal; yaparız, ederiz demekle birşey olmaz. Örnek verin, icraatlarınızın kanıtını gösterin. :D Yoksa bende derim, yaparım, ederim. Merak ediyorum, hangi yaptıklarınız veya yapacaklarınız yukarıdaki icraatlardan daha akılda kalıcı ve etkili olabilir?Şimdi örnek istedim ya sen cevap bile yazamazsın... :D Senin bu konuyu açmanı ve resmi eklemeni bile merak etmiş bulunmaktayım, sonuçta bir erkeğin yaptığını göstermektesin ve beğendiğini ifade etmektesin...

Hani derler ya, lafla peynir gemisi yürümez diye. O misal; yaparız, ederiz demekle birşey olmaz. Örnek verin, icraatlarınızın kanıtını gösterin. :D Yoksa bende derim, yaparım, ederim. Merak ediyorum, hangi yaptıklarınız veya yapacaklarınız yukarıdaki icraatlardan daha akılda kalıcı ve etkili olabilir? Şimdi örnek istedim ya sen cevap bile yazamazsın... :D Senin bu konuyu açmanı ve resmi eklemeni bile merak etmiş bulunmaktayım, sonuçta bir erkeğin yaptığını göstermektesin ve beğendiğini ifade etmektesin...

ben beğendiğim için paylaştım zaten nesini merak etiğinizi anlayamadım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...