Jump to content

Driver Aio'su Yapcam Ama Setup Sorunu Var .

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaşlar Driver AIO'su Yapcam ama elimdeki Driverler Sadece Tek Bir Setup Halinde Değil Ve Katılımsız'da Yapmak İstemiyorum.

Nasıl Hızlı Açılabilir Ve AIO'ya Ekleyerek Çalıştırabilirim.Yardım Lütfen.

Bu Arada 7zip'le SFX Yapabilirsem Ve Hızlı Açılacaksa 7Zip'de Kullanabilirim.

jgql3r.png

Hepsini Tek Bir İşlem Adı Altında 7 Ziple Katılımsız Yap hem Hepsi Aynı Klasörün içinde olacak bana soracak olursan daha mantıklı

Başka Bir Şansım Yok Sanırım.7Zip Katılımsız yapayım bari.

Bismillah bu ne şiddet bu ne celal relaks :) Hepsini projenin Docs klasorune attıktan sonra projene her driver için bir button oluşturursun ve buttonlara tek tek şu şekilde kodlar yazabilirsin:

File.Run("Autoplay\\Docs\\ati\\setup.exe", "", SW_SHOWNORMAL, true);[/CODE]

Autoplay\\Docs\\ati\\setup.exe kısmını dosyaların ismine ve yoluna göre değiştirerek tüm buttonlara yazarsın.

Bismillah bu ne şiddet bu ne celal relaks :) Hepsini projenin Docs klasorune attıktan sonra projene her driver için bir button oluşturursun ve buttonlara tek tek şu şekilde kodlar yazabilirsin:

File.Run("Autoplay\\Docs\\ati\\setup.exe", "", SW_SHOWNORMAL, true);[/CODE]

Autoplay\\Docs\\ati\\setup.exe kısmını dosyaların ismine ve yoluna göre değiştirerek tüm buttonlara yazarsın.

Teşekkürler birde daha yeni başladım en zorundan:D

Örnek bile yapar gönderirim ama şu an AMS yüklü olmayan bir bilgisayardayım ayrıca; Her driver için checkbox senin deyiminle Tik koyacaksan driverlarin katılımsız olmalı. Driverlari normal şekilde koyacaksan bu şekilde olmaz. Çünkü hepsini seçip kur dediğinde hepsi birden açılır bu seferde ortalık karışır :)

Örnek bile yapar gönderirim ama şu an AMS yüklü olmayan bir bilgisayardayım ayrıca; Her driver için checkbox senin deyiminle Tik koyacaksan driverlarin katılımsız olmalı. Driverlari normal şekilde koyacaksan bu şekilde olmaz. Çünkü hepsini seçip kur dediğinde hepsi birden açılır bu seferde ortalık karışır :)

Katılımsız Yapmıcam.Driverleri Normal Şeklide Nasıl Koyabilirm ?Biraz açıklarmısın.

Ve Winrarla SFX olarak yapsam sonuçta tek bir setup olacak olmaz mı acaba ?

Nasıl yapacağına dair bir video çektim. Buda benim ilk videolu anlatımım sana kısmetmiş :-) ekran 22" olduğu için biraz büyük oldu umarım sorun olmaz. hem avi hemde vmw formatında kaydettim. bana biraz takılıyor gibi geldi ama neyse.. buyrun:

http://www.tamotomatik.org/dosya/driver_video.rar[/CODE]

• 3 hafta sonra ...

Arkadasim o programı Yükle Cd ye yaz Zaten Tüm hepsi icersinde var o sekilde yapman ßiraz zor.

Onun dökümanları var cartı var curtu var yani işin pe kolay gibi gözükmüyor.

Sen en iyisimi o dosyayı tamamen indir DVD ye yazdır olsun bitsin :)

O program aslında rus yapımı. efe sanırım onu yeniden düzenlemiş. Şimdi onun tek tek nasıl yapıldığını anlatmak zor olur Çünkü tam anlamıyla mantığını bilen aramızda yok. Olsa bile dediğim gibi zahmetli bir iş. O programın orjinalini bende kullanıyorum. %99 makinada çalışıyor. Hiç uğraşma derim :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...