Jump to content

Win7 Ultimate 64 Bit-xp Pro Sp3 Arasında Ağ Kurma

vatan24

Recommended Posts

başlıkda belirttiğim gibi ağ kurmaya çalıştım.modfemden dağıtıcıya ordanda bilgisayarlara. fakat ağı kurum win7 xp'yi görüyor fakat xp onu görmüyor.tek gördüğü yazıcı.ayrıca dosya paylaştığım zaman xp'ye aşırı derce ağır ilerliyor.örneğin oyunlarda dahi ağ üzerinden oynayamıyorum hiçbir bilgisayar oyunlarda birbirini görmüyor.(halflife-counter-lfs-age of mythology vs.) sorun nedir nerde yanlış yaptım bilmiyorum bilenleriniz varsa yardım etsinler... :clapping::rolleyes:

yardım edecek yokmu arkaşlar

çogu kişi bu dertden yakınıyo iş yerinde kullandıgım pc windows 7 diğerleri isi win xp onların paylaştıgı dosyalara erişebiliyorum ama benim paylaşıma açtığım dosyaları görüyolar ama açmak istediğinde erişim engeli gibisinden bi hata veriyo aramadık denemedik yol kalmadı sinir oldum bununla gerçeten bilgili arkadaşlar varsa yardımları için şimdiden teşekürler.

arkadaslar oldukca basıt bır sorunuz var ag baglantılarım sagtıkalyn ozellıkler ondan sonra yerel network mu wireleess mı kullanıyorsanız onun da ozellıkler dıyın sonra protokoller cıkar karsınıza oradan ıstemcı ve dıger tcp protokollerını yukleyın sonra acın kapatın bılgısayarı gorecektır emın olun bız yurttaa boyle yapyıruz sevgıler

arkadaslar oldukca basıt bır sorunuz var ag baglantılarım sagtıkalyn ozellıkler ondan sonra yerel network mu wireleess mı kullanıyorsanız onun da ozellıkler dıyın sonra protokoller cıkar karsınıza oradan ıstemcı ve dıger tcp protokollerını yukleyın sonra acın kapatın bılgısayarı gorecektır emın olun bız yurttaa boyle yapyıruz sevgıler

kardeş bizzat denedim ama biraz daha açarsan ii olur sonuç yine olmadı

• 2 hafta sonra ...

win7 kurulu sistemde bir kullanıcı ve kullanıcı parolası tanımlayın, paylaşacağınız klasöre gelişmiş paylaşım ayarlarından tam yetki verin sorununuz ortadan kalkacaktır, xp win7 ye ulaşmak istediğinde kullanıcı adı ve parola soracaktır, girdiğinizde paylaşılan klasörleri görebilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...