Jump to content

Microbox Mu ? Seagate Mi ?. Help Me.

sir.sen

Recommended Posts

Öncelikle Hepsiburada' da

"Seagate 640GB 8MB 5400RPM 2.5'' Freeagent-go Taşınabilir Disk Siyah ST906403FAD2E1-RK" yı almayı düşündüm. sonra

"Mikrobox Mascot 640 GB 2.5" Taşınabilir Disk Gümüş (M640MG)" nin daha uygun olan fiyatı aklımı çeldi. Şİmdi de MecroBox'un Adresime.com da 120 TL ye olduğunu gördüm.

SİZDEN RİCA ETTİĞİM ŞU. MİCROBOX MARKASI VE ADRESİME.COM SİTESİ NE KADAR GÜVENLİ. AYRICA SEAGATE İLE MİCROBOX ARASINDAKİ FİYAT FARKI KALİTEYİ KARŞILIYOR MU ?

ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA GÜNÜ KARARIMI VERMELİYİM ACELE YORUM VE GÖRÜŞLERİNİZİ AKTARIRSANIZ MİNNETTAR KALIRIM.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

site konusuna gelirsen hiç duymadım yeni siteye benziyor ama Mikrobox yerine segateyi öneririm dikatli olunması gereken rpm hızı ve önbelek bunlarıdayazarsanız cevap vere bilirim

şimdi ararken buldum

Please register to see this content.

Arkadasım sakın seagate alma.. neden dersen seagate eskısı gıbı hdd ler uretmıyor tanıdıgım 7 arkadasım var seagate kullanan 4 unun hdd si uctu... bence seagate yerıne başka markalara bak derim...

sımdıden kolay gelsın

Seagate yukarıda da yadığı gibi 5400RPM microbox da 5400RPM.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, seagate ye bir yöneliş var sanırım onu alacağım. maxsiy adresim.com ile ilgili araştırmaların için ayrıca teşekkürler.

Diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum çünkü ne kaar farklı yorum o kadar doğru bilgi.

beni yanlış anlamasan biraz fazla verip 7200 rpm çünkü bunu arşiv yapmak için aldığını düşünürsek biraz fazla ver 7200 rpm al derim sebebide 720p gibi yüksek çözünürlüklü vidioları okurkan sorun yaşarsın vede hız olarak gerçekten baya fark var yok ben sadece depolayıp saklıcam dersen 5400RPM alabilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...