Jump to content

Yeniden Başlatma Sorunu

Revenge

Recommended Posts

İyi Akşamlar Arkadaşlar

Bir konu hakkında bilginize ihtiyacım oldu..

Bilgisayarıma kurduğum bazı programlarda Reboot edilmesi gerekiyor bilgisayarın.

Makinamda , C`de deepfreeze olduğu için makinayı reboot etmek istemiyorum.

Acaba makinayı , Reboot etmeden programlarımı çalıştırabilirmiyim.? Ya da bunun için bir program varmıdır ? Bir yerde görmüştüm explorer.exe yi sonlandırıp tekrar çalıştırırsanız oluyor diyordu ki genelde kullandığım yöntem bu idi.Fakat az önce , misal olarak KAV yükledim denemek için illede reboot diyor :)

Çözüm yollarınızı bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Deepfraze kullanıyosun virus prg. işinne :)))

yok illedew işim olacak diyorsan

altarnatif prg.lar kullan ;) Microsoft Security Essentials kullana bilirsin buda güzel bir yazılım ama elbet senın sorununun çözumu vardır çunku wm kurdukdan sonra illa restart yapmak lazımdı gecelerde bır arakadas katılımsızını yapmıs kurtum restart ypmadanda çalıştı demekki senın sorunun çözumu var ama ben bılmıyorum bence altarnatiflerini kullan bulamadıklarının

Deepfraze kullanıyosun virus prg. işinne :) ))

yok illedew işim olacak diyorsan

altarnatif prg.lar kullan ;) Microsoft Security Essentials kullana bilirsin buda güzel bir yazılım ama elbet senın sorununun çözumu vardır çunku wm kurdukdan sonra illa restart yapmak lazımdı gecelerde bır arakadas katılımsızını yapmıs kurtum restart ypmadanda çalıştı demekki senın sorunun çözumu var ama ben bılmıyorum bence altarnatiflerini kullan bulamadıklarının

Dostum çünki deepfreeze i kaldırmayı düşünüyorum. Beni çok yoruyor.Bazı dosyalar silinmiyor.tabi haliyle unlocker çalışmıyor. her defasında kurmak istediğim şeyler için aç kapat felan falan yorucu bir işlem yani.Aslında güzel 2 yıldır format atmadım makinaya ama canımı cok sıkıyor. katılımsızlarda hatırlattıgın iyi oldu evet onlarda restart istemiyor mesela. burda varmıdır acaba yardım edebilcek biri :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...