Jump to content

Seyyar Harddisk Biçimlendirme Istiyor

hallederiz

Recommended Posts

elimde LG marka 2,5 inç seyyar hdd var düne kadar sorunsuz kullanıyoırdum ama bugün anlamadığım sebepten dolayı hdd'yi açmak istediğimde biçimlenmemiş şimdi biçimlendirmek istermisiniz hatas veriyor içinde kaybetmek istemediğim veriler olduğndan biçimlendirmekte istemiyorum başka bir kaç bilgisayardada denedim onlardada aynı hatayı verdi siz ne tavsiye edersiniz

Merhaba

Maalesef HDD'nin index'i zarar görmüş veya silinmiş durumda. Bunu verilerinizi kaybetmeden HIZLI BİÇİMLENDİR seçeneği ile biçimlendirdikten sonra, Ontrack Easy Recovery Professional programı ile biçimlendirilmiş menüsünü seçerek verilerinizi yeniden elde edebilirsiniz..

Ontrack Easy Recovery Professional 6.21.02

Please register to see this content.
Program çok başarılıdır ve yaklaşık %100 veri kurtarma yapmaktadır.

Başarılar.

Merhaba

Maalesef HDD'nin index'i zarar görmüş veya silinmiş durumda. Bunu verilerinizi kaybetmeden HIZLI BİÇİMLENDİR seçeneği ile biçimlendirdikten sonra, Ontrack Easy Recovery Professional programı ile biçimlendirilmiş menüsünü seçerek verilerinizi yeniden elde edebilirsiniz..

Ontrack Easy Recovery Professional 6.21.02Program çok başarılıdır ve yaklaşık %100 veri kurtarma yapmaktadır.

Başarılar.

teşekkürler deneyelim bakalım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...