Jump to content

Işlemci Alacağım Sizce Amd Athlon 64 X2 Iyi Midir?

Recommended Posts

amd ler güzel işlemci performansı gayet iyi athlon 64x2 ler güzel işlemci. ben amd kullanan biri olarak öneririm.( benim işlmeci eski baya ama yenilerinide biliyorum.) işlemcilerin en sonundaki rakamın yüksek olanın dan al en son çıkan o olur. mesela Amd Athlon 64 x2 6400+, AMD - ATHLON 64 X2 7750 gibi.

Athlon 64 x2 ama hangi işlemcisi?

5000 serisi mi? 6000 serisi mi? Hangisi?

Yoksa Athlon II X2 serisi mi?

Diğer bileşenler nasıl?

Bunların cevabını verirsen bence uygunluğu için daha net bir şey söyleyebiliriz.

Yoksa "AMD'ler tutarsız çalışıyor"la bir seçim yapamazsınız.

ıntelden şaşma alacaksan bende amde var ama hıç memnun değilim

Neyinden memnun değilsiniz ki? Hangi uygulamayı çalıştırmıyor? Ya da aynı fiyattaki Intel işlemciden daha mı yavaş? Ya da sorunu mu var? İşlemcinin sorunu varsa garantiye verin.Buraya yazıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

bencede amd ben 64 bit kullanıyorum ve bir iki tane durum hariç mükemmel özellikle oyunlarda.

Çalışmayan durumlar da bazı güvenlik kameralarının kartları ve yazılımları oda %'de1 ve ve duydugum kadarı ile birtane cafe yönetim programı

bunun dışında AMD özellikle intele rakip olduğu için ve ucuz olduğundan benim için bu iki şık artı soğutma fanı kolay çıkarılıp takılıyor. :dribble:

Fiyatından haberim yok ama eğer bütçene göreyse

AMD Phenom II X6 1055T

Cache

Level 1 6x 128 kB

Level 2 6x 512 kB

Level 3 6144 kB

Taktfrequenz 2800 MHz

bunu öneririm hem ileriyede dönük olur

uzun süre sıkıntı çekmezsin

bencede amd ben 64 bit kullanıyorum ve bir iki tane durum hariç mükemmel özellikle oyunlarda.

Çalışmayan durumlar da bazı güvenlik kameralarının kartları ve yazılımları oda %'de1 ve ve duydugum kadarı ile birtane cafe yönetim programı

bunun dışında AMD özellikle intele rakip olduğu için ve ucuz olduğundan benim için bu iki şık artı soğutma fanı kolay çıkarılıp takılıyor. :dribble:

Bir yazılım bir işlemcide çalışmak için markaya bakmaz.

Bakacağı şey komut setleridir.Bir program işlemcinin desteklemediği bir komut setine göre yazılmışsa o işlemci o programı çalıştırmayacaktır ya da yavaş çalıştıracaktır.

Fakat günümüzün güncel Intel ve AMD işlemcileri birçok komut setini desteklediklerinden böyle bir sorunla karşılaşma ihtimali sıfır gibidir hatta sıfır diyebilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...