Jump to content

Microsoft Size Sevindirici Bir Mail Atabilir!

muselmansuffe

Recommended Posts

Microsoft Size Sevindirici Bir Mail Atabilir!

aaaaaaaar.jpg

Eğer Office 2010 Beta testine katılan kullanıcılardan biriyseniz e-posta kutunuza sürekli bakmaya devam edin. Çünkü Microsoft size sevindirecek bir haber verebilir...

Microsoft geçtiğimiz gün resmi dağıtımı başlayan Office 2010'u tüm dünyada yaygınlaştırmak için ilginç kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu kampanyaların birinde Office 2007 alanlara bir sonraki sürüme ücretsiz geçiş hakkı tanınacağı belirtilmişti.

Rastgele Office 2010 Dağıtıyorlar

Şimdi ise firma Office 2010 Beta testlerine katılan kullanıcılara ufak bir jest yapmaya başladı. Program paketini halka açık betadan kullanan tüketiciler kayıt işlemi için kullandıkları e-posta adreslerinde Microsoft'tan gelen bir mesajla karşılaştı.

Bu mesajı açan kullanıcılar ise yazılım firmasının ufak sürpriziyle karşılaştılar. Microsoft teste katılanlara Office 2010'un tam sürümünü ISO (sanal disk) dosyası olarak hediye etti. Ancak bu sürpriz hemen herkes için geçerli değil. Şansınız varsa sizin de kutunuza bu hediye postası gelmiş olabilir.

Kaynak: shiftdelete

Microsoft'tan beleş tam sürüm Office 2010 ISO dosyasına sahip olanlardan paylaşım bekliyoruz o zaman... :clapping:

o sürüm tam ve full olarak 21 nisandan beri nette zaten..ing olarak maille gelende ing..

Please register to see this content.

indirime açıldı bile

önemli olan burda keydir iso değil....reatil olduğu içinde paylaşılmaz tabi..

Arkadaşlar bana email geldi burda böyle birşeyler yazıyor dvd teslimat için bekleyin vsvs gibisinden acaba banadamı gelmiş ?

ekranalntsvt.jpg

Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar....

@Dostum kurulumu yapıp upload edersen forum olarak seviniriz.

Zaten beta sürüm indirilebilirki.

@69sihirbaz69 dikkatli okuyun

Şimdi ise firma Office 2010 Beta testlerine katılan kullanıcılara ufak bir jest yapmaya başladı."Şimdi ise"

Bende tam anlamadım zaten satın alınmış ürün kısmında birşey yazmıyor ancak key var ve indirdim offici kurucam birazdan ama o 2-4 hafta içinde dvd için izin yazıyor o kısma takıldım.

Kurulumu yaptım fakat üstte trial yazıyor ama emailde neden böyle anlamadım ondan anlıyan biri çıkıp söylesinki gelmişmi gelmemişmi ümitlenmiyelim :D

Arkadaşlar bana email geldi burda böyle birşeyler yazıyor dvd teslimat için bekleyin vsvs gibisinden acaba banadamı gelmiş ?

ekranalntsvt.jpg

Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar....

Dostum kurulumu yapıp upload edersen forum olarak seviniriz.

Bu kampanyaların birinde Office 2007 alanlara bir sonraki sürüme ücretsiz geçiş hakkı tanınacağı belirtilmişti.

haberi tam okuduğunuza eminmisiniz bu mesajı alsanız bile 2007 satın almış olmanız gerekiyor ki 2010 sürümüne ücvretsiz geçiş sağlansın :)

2007 almış olanlara zaten bedavaymış, test sürümü indirmiş olma şartı yokmuş, test sürümünü indiren bazı kişilere ise çekiliş gibi ücretsiz veriyor.

arkadaşlar bir serialle ne yapılabilir mesela 2 seriali olan bir program bir serial normal kullanıcı diğeri ise programa yazılan bir komutu harekete geçiren bir program yani anlatmaya çalıştığım bu seriallerle pc me ulaşmaları mümkün olabilecek bir serial olabilirmi merak ediyorum o yüzden program satın almıyorum ya crack yada serial bulup giriyorumha benim özel bir program yada bilgim yok pc de ama özel bilgilerini pc ye kayıt edenler vardır. o açıdan diyorum

afedersiniz ama gökten serial yağsa benim başıma demosu düşer.. ondan hiç girmem bu işe.. ofis 2007den ne kadar üstünlüğü warki? üstelik ofis2007yi word dosyası acmak dısında kac kere kullanmısımdır acaba.. gerek yokk kanımca..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...