Jump to content

Windows 7'den Xp'ye Dönüş Sorunu

ANTEPLI27

Recommended Posts

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR UZUN SÜREDEN BERİ WINDOWS 7 KULLANIYORDUM,WINDOWS XP'YE DÖNÜŞ YAPMAM İCAP ETTİ,XP'YE DÖNÜŞ YAPAMIYORUM,KURULUMUN BAŞLANGINDAN BİR SÜRE SONUNDA MAVİ EKRANDA HATA RAPORU ÇIKIYOR.NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

• 2 hafta sonra ...

XP Kurmak istediğin bilgisyarın markası nedir ?

XP kurarken aldığın hata mesajı nedir ?

XP kurulum işlemi için hangi yollardan geçiyorsun ?

sanırım bu sorulara cevap verebilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz

• 2 hafta sonra ...

Win7 den XP ye dönerken Win7'nin kurulum esnasında Oluşturmuş olduğu 100 MB lık Boot Bölümünü de Biçimlendirmeniz gerekmekte.

İçinde önemli bir bilginiz yoksa en temizi hiren boot cd deki hdd araçlarındaki maxtor programı ile quick format atmanız ama verileriniz geri gelmeyecek biçimde silinir bu yüzden önce yedeklerinizi alın ayrıca bunu yapmazsan C ve D bölümleri karışabiliyor kurduktan sonra

İçinde önemli bir bilginiz yoksa en temizi hiren boot cd deki hdd araçlarındaki maxtor programı ile quick format atmanız ama verileriniz geri gelmeyecek biçimde silinir bu yüzden önce yedeklerinizi alın ayrıca bunu yapmazsan C ve D bölümleri karışabiliyor kurduktan sonra

Bende Linux'tan Veya Mac OS X' ten Dönüşte Xp de Oluyor

Ancak 7 de Harf Değişik Bile Olsa Silip Oluşturup Biçimleyince Kurduktan Sonra C Görünüyor

NOT: 100 MB'lık Alan Oluşmuşsa Komut İle Onarmalarda 100 MB Olan Yer C'dir C Görünende D'dir.

Bende onu diyorum kemal 100 mb lık bölümü silsen bile c ile birleştirsen xp kurarken 8 mb lık bölümü c nin üstüne atıyor normalde en alt kısma atması gerekirken açıldıktan sonrada bakıyorsun windows D de kurulu görünüyor tabi bunu her bilgisayarda yapmıyor o yüzden en temizi quick format

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...