Jump to content

Dvd Rom Um Cd Veya Dvd Okumuyor

assassin59

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

win 7 yükledikten sonra aynı sorun bende de oldu ide sürücü hatası diyor birazdan 32bit yükleyip tekrar deneyeceğim eğer olmazsa başka yollar deneyeceğim TA4M687K3IDE surucu eksik diyor güncelleme ile kurulması gerek ama crack olduğu için sistemde güncelleme yapmıyor...

TA4M687K3IDE sürücü eksik hatası diyor. Bu gün fark ettim birde orjinal track cdlerini okuyor sadece onlar dışında yüz kadar cd denedim ne okuyor ne yazıyor çok enteresan B) kendi yazdıklarım sonra başka pcde yeni yazılmış hiç çiziksiz yeni cd dvd ne olursa olsun okumuyor?

Çözüm sunabilirseniz çok sevinirim.

Diğer modellerin var güncellemesi ancak "sony-optiarc DVD RW AD-7560A ATA Device" için yok sadece orjinal cdleri okuyor onun dışında cd tanımıyor yada boş görüyor. Sistemim win7 32bit

Aslında Acer'in kendi sitesinden yaptığım bios güncellemesinden sonra oldu gibi tam hatırlamıyorum ama zorunlu yazıyordu güncelledim pc xp kabul etmez oldu win7 de de sorunum ortada.

Diğer modellerin var güncellemesi ancak "sony-optiarc DVD RW AD-7560A ATA Device" için yok sadece orjinal cdleri okuyor onun dışında cd tanımıyor yada boş görüyor. Sistemim win7 32bit

Aslında Acer'in kendi sitesinden yaptığım bios güncellemesinden sonra oldu gibi tam hatırlamıyorum ama zorunlu yazıyordu güncelledim pc xp kabul etmez oldu win7 de de sorunum ortada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...