Jump to content

Müzeyyen Senar Yoğun Bakımda...

Falcon

Recommended Posts

Müzeyyen Senar yoğun bakımda...

sontur39.jpg

İZMİR'in Güzelbahçe İlçesi'ndeki evinde fenalaşan ses sanatçısı Müzeyyen Senar, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücudunun sağ tarafında kısmi felç, beyin damarlarında da pıhtılaşma olduğu açıklanan Senar'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Türk Sanat Müziği'nin dev sesi 87 yaşındaki Müzeyyen Senar, bakıcısıyla beraber kaldığı Güzelbahçe İlçesi'ndeki evinde rahatsızlandı. Senar, saat 12.45'te yüksek tansiyon ve kalbindeki ritm bozukluğu şikayetiyle yakınları tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Acil Servis'te ilk müdahalesi yapılan Senar, Nöroloji Servisi'nde, 3407 numaralı odada tedaviye alındı. Senar'ın rahatsızlandığını duyan kızı Feraye Işıl ve oğlu Ömer Senar da hemen hastaneye koşup yetkililerden annelerinin durumu hakkında bilgi aldı.

Senar'ın doktoru Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Raif Çakmur, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Senar'ın, saat 12.45'te hastanenin acil servisine getirildiğini, vücudunun sağ tarafında kısmi felç, beyin damarlarında da pıhtılaşma olduğunu, tetkik ve tedavilerin devam ettiğini belirtti. Sanatçının bilincinin açık olduğunu, ancak şikayetlerinin sürdüğünü dile getiren Prof. Dr. Çakmur, “Hastalık çok yakın bir evrede izleniyor'' dedi. Müzeyyen Senar'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Milliyet Haber........

bugün haberlerde sağ tarafının felç olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm. yoğundan çıkınca ziyaretine gitmeyi düşünüyorum. Umarım bir çınarın acısı daha oturmaz yüreğimize. saygılar...

bugün haberlerde sağ tarafının felç olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm. yoğundan çıkınca ziyaretine gitmeyi düşünüyorum. Umarım bir çınarın acısı daha oturmaz yüreğimize. saygılar...

Umarım oturmaz, artık ormancılar çınarları tektek yıkıyor. İzmirdeyseniz lütfen gidin bizim sağlık dileklerimizi de iletin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...