Jump to content

Firefox 4 Beta 1 Çıktı!

CentilBoy

Recommended Posts

Mozilla, popüler internet tarayıcısı Firefox'un uzun zamandır beklenen son versiyonunu beta sürüm olarak yayımladı. Geçtiğimiz hafta içinde Firefox 3.6 için iki adet güncelleme yayımlayan Mozilla, sessiz sedasız bir şekilde Firefox 4'ün beta sürümünü indirilmeye sundu.

Firefox-4-Beta-1-cikti-100630093636.jpg

Tarayıcı ailesinin en popüler üyelerinden Firefox'un yeni sürümü olan Firefox 4'ün kararlı sürümü kasım ayında gelecek ancak Mozilla'nın sunduğu beta sürüm ile kullanıcılar yenilikler hakkında fikir sahibi olabilecek. En yeni web protokolleri olan HTML 5 ve CSS3 desteği ile gelen Firefox 4'ün bu zellikleri beta sürümünde denenebilecek. Dokunmatik ekran ve 64 bit desteğine sahip olacak olan Firefox'un tam sürümü ise Kasım ayında gelecek.

Firefox 4'ün beta sürümü Mozilla'nın ftp adresi üzerinden indirilebilir durumda.

http://dergiweb.com/dock/A9M4glhY

kaynak:dergiweb.com

Firefox 4.beta 2 pre eng

Windows 32 ve 64

macosx 32 ve 64

linux intel 32 ve 64 bit

Versiyonları Son sürüm

download

aşagıdaki linkten siz uygun olanı şeçin ve indirin

Please register to see this content.
:dribble:

Opera'dan bir alabilsem kendimi Firefox'dan vazgeçmiycem ama Opera izin vermiyor. :D

Bırak Şu operayı yeni sürümleri illallah dedirtti be süreklı hata raporu gonder cıkıo kapanıo fln en iyisi firefox zaten 4. sürümünün teması Operaya benziyor buda bahanen olur :)

Bırak Şu operayı yeni sürümleri illallah dedirtti be süreklı hata raporu gonder cıkıo kapanıo fln en iyisi firefox zaten 4. sürümünün teması Operaya benziyor buda bahanen olur :)

Almıyorum pek öyle hatalar ama denemeyi de düşünüyorum bunu gerçekten Opera'yı andırıyor. :D

bu firefox 4 beta 2 uçuyor resmen :D açılışta bikle bir hızlanma var da sizde öyle mi bilmiyorum bende ismi firefox değil de minefield.

minefield versiyon yani alpa versiyon geliştirilen versiyon bu versiyon için sürekli güncelleme çıkar

devamlı geliştirilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...