Jump to content

Bu Pc Piyasadaki Tüm Oyunları Kaldırırmı?

ismkdc00

Recommended Posts

Arkadaşlar yeni bir pc aldımda size bir danışmak istedim bu pc piyasadaki tüm oyunları kaldırırmı? (Yüksek Kaliteyle)

İşlemci:Intel® Core™ i5 3.20GHz Turbo İle 3.46GHz

İşlemci Ön Bellek: 4 MB

Hafıza (RAM) Kapasitesi: 4 GB

Ekran Kartı:Ati Hd 4830 2Gb (1 Gb Harici)

Sabit Disk Kapasitesi: 640 Gb

İşletim Sistemi: Win7

Arkadaşlar yeni bir pc aldımda size bir danışmak istedim bu pc piyasadaki tüm oyunları kaldırırmı? (Yüksek Kaliteyle)

Kaldırmaz

İşlemci:Intel® Core™ i5 3.20GHz Turbo İle 3.46GHz

İşlemci Ön Bellek: 4 MB

Hafıza (RAM) Kapasitesi: 4 GB

Ekran Kartı:Ati Hd 4830 2Gb (1 Gb Harici)

Sabit Disk Kapasitesi: 640 Gb

arkadaşım bilgisayarını güle güle kullan ,güzel bir bilgisayar fakat arkadında dedigi gibi ekran kartlarında oyun için bilhassa bit hızı çok önemliistedigin oyunu oynarsın ama bit hızı 256 olsaydı daha iyi olurdu.ram 512 olsun ama yada 1 gb olsun fakat bit hızın 256 olması daha avantajlı.çünkü ram düşük olsa dahi birçokekran kartları bilgisayarın ram ından faydalanır ve ramı yükseltir fakat bit hızını yükseltemez.mesala benim ekran kartım asus 512 ram 256 bit ve hdmı ram seninkinden düşük fakat biti yüksek şu an için oynayamacagı oyun yok benimkinin,artı bit hızı 256 isteyen oyun olursa seninki yarı yolda kalır.benim ram 512 olmasına ragmen bilgisayardan takviye alacagı için ram 2gb kadar zaten cıkar.benim işlemci i7 işlemcili ram 4gb.herhalde bit olayı anlaşıldı zannedersem. fakat bilgisayarın çok güzel hayırlı olsun.

Böyle sorunları daha kolay şekilde öğrenebilirsiniz ama site kapanmış ben şahsen sisteminizi çok beğendim,çok güzel sistem güle güle kullanın,sisteminiz her tür oyunu desteklemezle kalmaz ağır yazılımlarda bile kullanabilirsiniz.

4830 f/p kartlardan biridir.

lakin bazı oyunları yüksek kalitede oynatabilir ancak shift vs gibi oyunlarda sorun yaratabilir.

En azından hd5750 yada hd5770 alman doğru olucakdır.

Monitör kaç inç ?

4830 f/p kartlardan biridir.

lakin bazı oyunları yüksek kalitede oynatabilir ancak shift vs gibi oyunlarda sorun yaratabilir.

En azından hd5750 yada hd5770 alman doğru olucakdır.

Monitör kaç inç ?

Monitör 19 İnç

Benim bilgisayarıma çok yakınmış yazdıkların.

Benim sistem;

İşlemci:Intel® Core™ i5 (Ghz'ini tam bilmiyorum şimdi)

İşlemci Önbellek: 8 MB

Hafıza (RAM) Kapasitesi: 4 GB DDR3

Ekran Kartı: ATI HD 5850

Sabit Disk Kapasitesi: 2 TB + 1 TB Harici

Monitör 23"

Şuan bu sistem ile oynayamadığım oyun yok çok şükür. Tüm oyunları en yüksek grafik özelliklerinde oynuyorum. Burda tabii ki HD 5850'nin önemi çok büyük. Bir yandan sanal bilgisayarda Windows 7 kurarken diğer yandan oyun oynayabiliyorum. Hangi oyun olduğu farketmez. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...