Jump to content

Downpc.net/blog Diye Dizin Açma

Recommended Posts

mrb arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sitem üzerinde www.siteismi.net/blog diye bir blog açmak istiyorum.kategori olarak blog değil. örneğin oraya wp bir sistem kurmak istiyorum.Bunun hakkında fazla bilgim yok bilgi veririmsiz ? Ne yapmam Gerekli vs.. Kullandığım sistem dle

Teşekkürler..

simdi sen burda resmen bır reklam yapmısın bu da terbıyesızlıktır bence lutfen bunu bır daha yapma burdakı yonetıcılere sıte sahıbıne bıze paylasım yapan arkadaslarımıza da saygısızlıktır lutfen bır daha yapma bunu isterseydın bu sekilde yapardın

siteismi.com/blog diye dimmi ama olur mu reklam yapacan bır kere :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:=@ =@ =@

simdi sen burda resmen bır reklam yapmısın bu da terbıyesızlıktır bence lutfen bunu bır daha yapma burdakı yonetıcılere sıte sahıbıne bıze paylasım yapan arkadaslarımıza da saygısızlıktır lutfen bır daha yapma bunu isterseydın bu sekilde yapardın

siteismi.com/blog diye dimmi ama olur mu reklam yapacan bır kere :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:=@ =@ =@

Alakası yok reklam falan yapmak istemedim sadece webmaster bölümüne sitem ile ilgili bir sorunumu yaplaştım.bilgisi olan arkadaş ve arkadaşların yardımcı olması için açtım.

ana dizine klasör aç blog diye

wp dosyalarını oraya at.

mysql veritabanını oluştur kur ;)

En garantisi Subdomain olur.

örnek:blog.domainadresin.com gibi.

subdomain var ama ben siteadı.net/blog diye açmak istedim dle sitelerinde yazdım ama cvp veren olmadı.

• 2 hafta sonra ...

Alakası yok reklam falan yapmak istemedim sadece webmaster bölümüne sitem ile ilgili bir sorunumu yaplaştım.bilgisi olan arkadaş ve arkadaşların yardımcı olması için açtım.

subdomain var ama ben siteadı.net/blog diye açmak istedim dle sitelerinde yazdım ama cvp veren olmadı.

ftp içersinde blog adında bir klasör oluştur ve bu klasör içersine kur blog'unu yani blog dosyalarını bu klasör içersine at

daha sonra siteismi.com/blog diye girebilirsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...